Triumph Trophy 900 (1997)

Vlastník ufafil
Vloženo 26.6.2013
Aktualizováno 11.9.2013

Triumph Trophy 900 - ztělesnění anglického designu a smyslu pro pohodlí

První dojmy - První dojem byl jasné. Ty světla jsou strašný. Ovšem pokud se na motorku podíváte z boku či zezadu, uvidíte pěkný stroj s nadčasovým vzhledem, který příjemně doplní palubovka s rámováním budíků.

Motorku bych doporučil pro - Pokročilost nerozhoduje, prostě pro někoho kdo chce jet dál než kolem komína.

Doplňky na motorce - Kufr na zadním nosiči.

Když na mašinu konečně přestanete koukat a sednete na ni, tak se Vám oči otevřou úžasem nad dvěmi věcmi. Zaprvé se jedná se o masivní pohodlný stroj, kde je jezdec krytý za velkým štítem a druhá věc je zvuk po nastartování. Zvuk třívalce je teda něco opravdu originálního a pro mě osobně strašného.
Jízdní vlastnosti má tento stroj velmi dobré. Na to že se jedná o velký stroj tak reaguje pružně, dobře vede stopu a do zatáček jde sám. Výkon motoru je na cestovní motorku víc než dostatečný.
Jedná se dle mého čistě o silniční stroj, který je na cestování jako stvořené (a vlastně ne jako, ale je :) ).
Rozhodně je to mašina, kterou bych doporučil pro člověka, který má v planu někam se podívat, má rád neotřelý vzhled a nemá hromadu peněz na nový stroj.
Já ho mám te'd doma půjčený od kamaráda než se nám ho podaří prodat, ale je jasné, že na vyjížďky s tímhle strojem se těším (obzvláště po Navigátorovi, které byl skvělé, ale ochrana jezdce proti větru atd nula).

Lubos92
Lubos92 napsal 12.07.13 v 14:11

Pěknej stroj .

bony.m02
bony.m02 napsal 01.07.13 v 20:15 10b.

Nazdar,dobrá volba po divokém dvouválu klidnější tři V. dávám 10b. zdar.