Jawa 250/353 Kývačka (1957)

Vlastník Hejňák
Vloženo 24.6.2013
Aktualizováno 24.6.2013

Jawa 250 kývačka v předrenovačním stavu za směšnou cenu s papírama.

První dojmy - Dojem byl po mustangovi takový, že jsem si říkal že je velká a urve mi ruce. Po prvním projetí se projevila a bylo jasné že to je láska na celý život a že jí nikdy neprodám a zůstane mi doma.

Motorku bych doporučil pro - Beznadějným bláznům a milovníkům motorek, kteří se nebojí ušpinit a baví je na té motorce dělat něco jiného než jezdit.

Tato motorka byla koupena náhodou, protože si 250 chtěl koupit kamarád tak jsem si řekl proč bych si jí taky nekoupil. Když jsme jí vezli domů tak jsem se těšil že se ještě ten den projedu, ale to se nestalo. Dva dny jsem na ní dělal vyčistil jsem nádrž, kohoutek a karburátor, dal novou baterii, nalil benzín a na čtvrté šlápnutí chytla.
Jakmile byla připravena na jízdu tak jsem jí jel projet a došel jsem ke zjištění že se musí dát do hromady brzdy poněvadž to vůbec nebrzdí.
Nyní je motorka připravená na renovaci a čeká na technickou. Doufám že mě díky cenám benzínu nesežere i s botama :D

GXR
GXR napsal 24.06.13 v 15:59

Jo je to fakt držák.Nám stála dva roky v kůlně v chladu vedru i vlhku a stejnak na potřetí chytla i se starou baterkou.

Hejňák
Hejňák napsal 24.06.13 v 15:15

Já vím, ještě se rozhoduju, ale spíš to nechám jenom potáhnu sedlo a dám tam jinačí rybiny a je to v pohodě.

Josef-1
Josef-1 napsal 24.06.13 v 13:54