Suzuki VL 1500 Intruder (2004)

Vlastník tomron
Vloženo 1.6.2013
Aktualizováno 7.9.2013

Můj první chopper.Po ducati velká změna.Tak můj parník má nového kapitána.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Altman - Altmanmoto (Hradečno - super

Suzuki C1800 Intruder: vyšší cena

První dojmy - Po ježdění na enduru a silnici zatím pořádná změna ,ale zkusit se má všechno.Jízda je pohodová ale bohužel chybí rychlost.Mám z téhle motorky smíšené pocity zatím nevím jestli je to to pravé co chci ???

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo chce

Doplňky na motorce - plexi,padáky ,rádio,přídavná světla,opěrka,nosič,kufry,zásuvku usb a 12v.navigace,alarm.

Motorku jsem koupil protože to byl dobrej kup a chtěl jsem změnu.Máme za sebou prvních 1000km a musím říct že špatná ovladatelnost na kruhovém objezdu jinak v pohodě poježdění trochu hopsá ale to je díky našim silnicím.Hlučnost převodovky která má rovné zuby si dokážete všichni představit sice jak sem zjistil tak se o tom moc nemluví ale je tam.brzdy jsou dobré.pohodlí pro jezdce a spolujezdce je super ale trochu mě bolí záda je to asi protože nejsou zapřené nohy a všechno z chytají záda.Ještě bojuji z baterií ale asi je to levnou koupí čínské baterie.Spotřebu a cestování ještě doplním.pokud jste přišli na nějakou vychytávku dejte zprávu.dík

jikov
jikov napsal 06.06.13 v 06:23 10b.

Krásný stroj,ať dobře slouží a bez nehod.

žižala.
žižala. napsal 04.06.13 v 09:05 10b.

Supr stroj

Boža
Boža napsal 02.06.13 v 21:01 10b.

Pěkný cruiser dávám 10 bodů

fantomas007
fantomas007 napsal 02.06.13 v 18:15

Tak to bude asi trochu změna po dukati tak at se ti dobře jezdí hod nějakou fotku

Zub47
Zub47 napsal 02.06.13 v 02:35 10b.

Neni co resit paradni kladivo