BMW F 650 (1996)

Vlastník Eonymus
Vloženo 20.5.2013
Aktualizováno 26.6.2016

Velký výběr motorek, těžké rozhodování, ale nestěžuji si. Pro mne paráda

První dojmy - Báwo už od začátku krásně sedí v ruce, ani se mi po zkušebce nechtělo slejzat a komu jo

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější pro klidnější mot. a ne střelce, dárci ať si zůstanou u bolezadů. :)

Doplňky na motorce - Zatím jen kufr,zadní nosiče (padáky) a tubus, přemýšlím nad chrániči rukou a 12V zásuvkou

Vybíral sem z cestovních endur, ale nechtěl sem žádného těžkého nosorožce. 650 je takových ideálních na okresky a do kopců (kamióny mě netlačej a nejsem brzda provozu). Parádní je když si pelášíte po cestě a hle co to leží v lese? V pohodě si tam zajedete cesta necesta. Obul sem Mitas 07, na silnici krásně drží a na polňačkách taky, jen mokrá tráva tam asi klouže vše.
Co dál?
Brzdy žádná sláva aspoň ty origo
Za plynem de parádně
Nesnáší podtáčení pod 3tis. ot.
Úložný prostor pod sedlem nic moc (kufr v poho vyřeší, popř tubus na proti výfuku)
Mezi časté poruchy patří spínač zadního brzdného světla ten je vyřešen doplněním univerzálního a prý regulátor dobíjení (zatím nezlobí)

Nevím jestli existuje hodnější motorka, ta si nechá snad líbit úplně všechno.
Dálnice Fuj. Chybí 6. A ten1 válec ve vyších otáčkách vibruje.

Po dalších pár km. pořád na pohodu, nejlepší k ohledem na brzdy je jak zde kdosi psal jezdit JAK NEVIDITELNÝ jako bych nebyl vidět.

Stále jezdím jako neviditelný stále skvěle k radosti.
I když delší vyjížďky ve 2 nejsou zrovna zvláště super (ne že by nestačil motor) pohodlí jezdce + baťůžka žadná sláva, ale na kratší výlety nebo s přestávkami to jde.

Bávo je dobrá moto. Nic krom spotřebních věcí po mě nechce.

ropr0812
ropr0812 napsal 14.10.14 v 08:26

Do prkynek máš ji hezkou. Tak ať nám ty starý jednobuchy šlapou jak mají.

Stognar
Stognar napsal 22.02.14 v 16:08 10b.

Pěkně udělaná. Taky si s ní musím nějak pohrát.

Eonymus
Eonymus napsal 12.08.13 v 17:13

Díky teď už dám helmu i s bundou do kufru

Dutch
Dutch napsal 12.08.13 v 11:03

Super nápad s tím tubusem

Dutch
Dutch napsal 07.08.13 v 12:35

Máš to navoněný, je to velkej krasavec A i střelec se na tom hezky povozí, vím o čem mluvím, není to vždy jen o rychlosti a výkonu Taky koukám po těch plácačkách na ruce, tyhle jsou origo BMW http://www.ebay.de/...id=p3984.m1438.l2649 , ale hodně podobný maj i u "LOUIS" v katalogu na straně 738 za 9,99€. Nemáš nějakej odkaz nebo foto toho "tubusu"?