BMW F 650 GS (2011)

Vlastník GSorca
Vloženo 13.5.2013
Aktualizováno 25.6.2013

Moje první motorka - milovaná Veverka

První dojmy - Tak tedy po měsíci ofiko ježdění se můžu podělit: Mám najeto necelých 400km a první dojmy: dobrá volba, Veverka mi leccost jako začátečníkovi odpustí, ale je to motorka, se kterou se nebojím se učit. Je pohodlná, jde za plynem a jamile vyměním pneu, jdu mimo silnice, protože vím, že s ouhle motorkou si to můžu dovolit :-)

Motorku bych doporučil pro - Každýmu, kdo chce velkou motorku, ale dostatečně nízkou a lehkou, která dobře sedí a skvěle jede :-)

Doplňky na motorce - Od předchozí majitelky už jsem převzala s jiným sedlem (viz výše), takže nižší posez (při mé výšce jen plus)
Ještě chystám pneu a plexi, to upřesním později.

Když už motorku, tak GS a když první motorku pro holku, tak 650ku... Vyhovuje mi výškou a váhou a to je teď pro mě důležité.
Jinak Veverka není nová, měla skvělou majitelku, která ji zajela a aktuální stav je 8500km... takže jako nová.

Jízda na motorce je fakt pohodlná, dovedu si (pohodlností) představit delší cestu. Osobně budu měnit za vyšší plexi, ale to je jen můj osobní pocit :) Motor je točivej, perfektní řazení, 6ku si fakt nechávám až na dálnice. Páteřovej podvozek, jde nastavit, jednoduše. Motorka sedí v zatáčkách a osobně - jen vyměním pneu a jdu mimo silnice - už se těším Spotřeba je suprová, kolem 4,0 - 4,2, zatím servis nebyl nutnej, porucha žádná

Úložný prostora jsem si zmenšila výměnou sedla za nižší a pohodlnější Wünderlich, ale vzhledem k mým plánům na cestování: už mámm topcase a držáky na boční, jen je tam dát. Takže kromě výbavy na uložení věcí i delší "padák" . Super věc: vyhřívaný rukojeti (jen si je nesmíte omylem zapnout ve 30St vedrech )

Takže celková spokojenost a nadšení - kdo by nebyl z první motorky nadšenej A na blinkry ve stylu BMW (pravej vpravo a vypínač taky vpravo) jsem si už zvykla, takže měnit to nebudu

mpanda
mpanda napsal 27.05.15 v 23:01 10b.

vevrka si zaslouží 10b

nyqi
nyqi napsal 01.10.14 v 20:36

Moc pěkná Letos v zimě budu kupovat novou a tahle je v rozhodovacím seznamu na prvních místech! :) Jen v popisu máš, že jsi chtěla 650ku - ale motor má 800ccm (taky nechápu proč to kluci v BMW značí F650GS - prý kvůli tradici) :D

GSorca
GSorca napsal 25.09.13 v 23:40

Děkuji. Sedlám, najeto malounko, tak 2300km za léto, ale spokojená jsem čím dál víc I vám všem hodně najetých km.

Mireczek
Mireczek napsal 25.09.13 v 22:37 10b.

Mireczek
Mireczek napsal 25.09.13 v 22:25

Tož fajné to máš děvucho. Sedlám tuto motorku již delší dobu a můžu jedině chválit. Tak hodně ve zdraví najetých km ti přeji.