Honda VT 600 Shadow (1993)

Vlastník rand
Vloženo 3.5.2013
Aktualizováno 7.5.2013

Tak jsem se konečně rozhoupal a zakoupil si svého prvního Choppera. Sice z druhé ruky, a proto se už nějaké drobné mouchy objevily, ale není to tak hrozné a odstaňují se. Tak snad bude dobře sloužit než přesedlám na něco silnějšího.

Yamaha XV 750 Virago: neseděla mi tak jako shadow a navic má ji skoro každý
Yamaha XVS 650 DragStar: pěkný zvuk, pěkný stroj, ale shadow mě dostal více, navíc občas budu vozit baťůžek :-) a drag je spíš samotář

První dojmy - Pěkná na vzhled. Po ujetí prvních 10km závada. Šedi nejede, jako bez šťávy. Jedeni šikovní kluci z Jablonce mi pomohli a šediho opravili. Závada byla v elektrice, polámané kabely, povolené kontakty na baterii, podhuštěné pneumatiky. Takže po prvním nechtěném servsním dopoledne jsem mohl konečně vyrazit na cestu domů. Doma mě však ještě čeká provést výměna náplní a filtrů, pač jak jsem se dozvěděl v servise, náplně jsou staré a né jak mi prodejce uvedl vyměněné, a ještě drobné seřízení karburátoru, jelikož šedi občas střílí.

Doplňky na motorce - brašny, předkopy, plexi, skoln vidlice, airbrush a ještě přijdou laďáky... to bude zvuk

Na doporučení, jsem šel do něčeho slabšího. Rozhodnutí bylo mezi Viragem 750, Dragstarem 650 a Shadow 600. Po projíždce na všech třech strojích, me svým vzhledem dostala právě tato motorka a vyhrála. Zatím spokojenost uvidíme po sezóně.

selinka
selinka napsal 26.05.13 v 08:58 10b.

Dobrá volba At slouží a přeji hodně štastných km najetých dávám jasných 10bodíku

Vycho
Vycho napsal 11.05.13 v 13:02 10b.

Opravdu velice krásná 10 b

Boža
Boža napsal 05.05.13 v 20:28 10b.

Velmi pěkné moto tak vždy v pohodě dávám 10 b.

fery251
fery251 napsal 04.05.13 v 19:18 10b.

Jasná desítka. Airbrush je super

žižala.
žižala. napsal 04.05.13 v 12:09 10b.

Supr stroj 10b.