Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník JOHANP
Vloženo 29.4.2013
Aktualizováno 29.4.2013

Na svůj věk je krásná, ale ještě se musí doladit drobnosti.

Motorka koupena od BrkoZ1000 (Hodonín) - dobré jednání bez problémů

Yamaha TDM 900: tu jsem vzal má ji kolega a nemá problémy,dobrá spotřeba
Honda XL 1000V Varadero: mohutná,pěkná ale drahá
Suzuki DL 1000 V-Strom: nebyly zkušenosti

První dojmy - Jede moc dobře,trochu problémy při řazení, motor hodně přibržďuje otáčky a při řazení to cuká.Při podřazení je lepší dát mezi plyn.Měl jsem Buráka 400 ale to se nedá srovnat.Váha stejná ale tdm se my zdá pohodlnější a hlavně je to stroj na delší cesty.První dojem boží a opravdu my padla.Doporučuji všem jsou za dobrou cenu a stříkačka.

Doplňky na motorce - Kufr, brašny

.Motor je.dvouválec čtyřtakt se spotřebou kolem pěti litrů podle jízdy. Přímé vstřikování paliva je dobré proti karburátoru jde hned do otáček ale zase při puštění plynu rychle spadnou a přibrzdí celý stroj.Brzdy jsou dobré záleží na seřízení.Spolujezdce jsem ještě neměl , jel jsem jako spolujezdec s kámošem a myslím že se vzadu sedí docela dobře ,ale je lepší když je za ním kufr a může se opřít.Podvozek je dobry ale musí se seřídit.Měl jsem ho seřízen moc na měko a trochu hůř se my zatáčelo(při naklopeni se to houpalo).

beda007
beda007 napsal 30.04.13 v 10:27 10b.

vypadá fajnově, ať slouží

Sidonius78
Sidonius78 napsal 29.04.13 v 17:41 8b.

spolehlivá motorka, řazení se zlepšilo když jsem seřídil spojku, dopl a promazal řetěz a odpojil klapku...

Milan1963
Milan1963 napsal 29.04.13 v 13:03 10b.

istonbike
istonbike napsal 29.04.13 v 11:15 10b.

Parádní TéměřDokonaláMašina s třemi ladičkami ve znaku 2Vály jsou přeci nejlepší přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle