Čína Ostatní (2007)

Vlastník El_Burro
Vloženo 28.4.2013
Aktualizováno 28.4.2013

Malá silnička pro zábavu na plácek

První dojmy - Moto jsem koupil nepojízdné po sprovoznění se zdá že by mohla být o něco silnější jak běžná replika Blaty co má motor 40cmm toto je aspoň 50

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo se rád vrtá v minibikách,pro děti bych to nedoporučil přecijen není to tak bezpečné a jedná se o větší minibike než je klasická replika Blaty a je i o něco těžší

Tuto u nás celkem raritní minibike sem koupil celkem náhodou když sem si jel pro díly na auto tak shodou náhod sem viděl uživatelovu fotku kde sedí na této motorečce.Věděl jsem o ní už nějakou dobu ale nikde nebyla na prodej ani nová ani použitá.Tak jsem neváhal a napsal jestli by mi ji také neprodal,nakonec sme se dohodly na symbolické ceně 800 kč stím že je tam zatuhlá spojka co je potřeba rozhýbat.No co jsem zjišťoval tak tyto Minibajky tu byly už dříve před běžnými replikami Blaty 2.5 a prodávála je dříve firma Noell za cenu asi 10 tis kč.Je to teda čína a stím jsem počítal,po přivezení domů jsem jen zkusil vyčistit karbec a nalít čerstvé palivo,sundal jsem řetěz kvůli zatihlé spojce a moto ochotně chytla na pár zátahů.Motor tedy funčkní,stejně když jsem viděl jak je motor poblitý různě rozhodl jsem se ho komplet rozhodit,povyměnovat ložiska a gufera za kvalitní a přetěsit.Spojka nakonec po rozebrání zatuhlá nebyla ale bylo utrhlé obložení od paken,tak jsem místo nové spojky která stojí asi 450 kč nechal nalepit u firmy Fate kvalitní obložení Ferrodo tak bude klid a vyšlo mě to na 136 kč.Zatím je tedy ve fázi rozebrání,chybí nějaké věci jako patice s žárovkama a budíky.Ty budíky vem čert ale ty světla by se možná hodila aspoň přední ty blinkry nepotřebuju.Výhoda je absence tlumičů takže snad díry nebudou tak hrozně cítít.Motor by měl být stejný jako u některých motorových koloběžek,prasklo mi startování potřebuju sehnat nové :(

maly88
maly88 napsal 05.05.13 v 22:16 9b.

dávám 9 už za to jak to vypadá čudně