Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník Rajce2
Vloženo 19.4.2013
Aktualizováno 5.3.2016

Vloženo: 25.04.2013, Uskutečněno: 25.04.2013, Stav tachometru: 32300 km, Zhlédnuto: 4x

Tak pan F už je v mojí garáži tejden. Zatim se ještě oťukáváme - dneska byl vlastně první den, kdy jsem měl delší volnou chvilku a zároveň bylo pěkný počasí. Konečně jsem teda vyrazil v plný zbroji a projel cestičky v okolí domoviny. S vyvalenýma očima jsem zjistil, že ačkoliv je 25.dubna, tak na 80% silnic je pořád spousta kamínků na dosti nepříjemných místech...no ale zpátky k motorce...všechno šlape, jak má, akorát furt nemůžu přijít na to, proč nebliká pravej přední blinkr. Už jsem toho prolezl docela dost a fakt je, že byl vodiče byly "spájeny" izolačkou, takže kdoví kam až to budu muset prolízt.
Jinak dneska se mi stala nemilá, naštěstí krátkodobá příhoda, kdy jsem mašinu postavil docela s velkym náklonem na levou stranu...když jsem chtěl po pár minutách nastartovat, jenom na mě blikla kontrolka benzínu a pár dalších a nic se nestalo (ani se nesnažila točit, prostě ticho)...když jsem mašinu naklonil do vodorovný pozice, tak chytla...divný...ale možná je to nějakej vychytanej systém, o kterym ještě nevim :)

Rajce2 (26) napsal 26.04.2013 v 07:19

jakože nemam motorku příliš naklánět a pokoušet se jí startovat?

JirkaMetal (1) napsal 25.04.2013 v 20:45

hm to je třeba pamatovat si

• zpraveno, píchnuto, prodáno...

Tlumiče jsem udělal poměrně rychle. Fazer naštěstí nemá žádný extra štelovátka a na otevření tlumičů stačí sundat řidítka a povolit dva šrouby přímo na vidlích. Origo Yamaha pružina stojí 1120Kč, takže i za pár je to fur

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2013
    Uskutečněno: 07.09.2013
  • Murphyho zákony opět zafungovaly

Tento týden jsem se chystal na malinko delší výlet po EU, ale všechno je zas jinak. Ochladilo se snad o 15 stupňů, ve vyšších polohách, kudy měla moje cesta vést, sněží a teplota je hluboko pod nulou, no a aby toho nebyl

Vloženo: 28.08.2013
    Uskutečněno: 28.08.2013
  • ...jak to šlo

tady je pár řádek o vyjížďce, kterou jsem naťukl v přechozím zápisu... http://www.motorkari.cz/cestovani/cestopisy/ceska-republika/do-krusnych-hor-a-zpet-25674.html

Vloženo: 27.07.2013
    Uskutečněno: 27.07.2013