Suzuki GSF 650S Bandit (2008)

Vlastník mh001
Vloženo 29.3.2013
Aktualizováno 11.6.2014

Vzhledem k zdravotním problémům, se k motorkám se vracím po delší odmlce. Hledal jsem relativně nenáročnej stroj, se kterým se člověk trošku vylbne a taky pocestuje. Volba nakonec padla na Bandita a myslím, že se povedla.

První dojmy - Bandita jsem kupoval s jasnou historií a původem z ČR. Je sice od již druhého majitele, ale s najetými pouze osmi tisíci kilometry. První dojmy splnily má očekávání a já se jen utvrdil ve správnosti volby. Pominu-li vyšší hmotnost a zastaralou konstrukci rámu, jsem s volbou k návratu do jedné stopy oravdu spokojen.

Doplňky na motorce - Koncovka výfuku Leo Vince SBK8415,
Řidítka Barracuda,
Vzduchový filtr K&N,
Nosič s plotnou Kappa a kufr K53

Motorka byla opravdu v super originálním stavu.První podzim jsem odjezil bez úprav a na jaře 2012 přišla první vylepšení. Širší řidítka od Barracuda,koncovka výfuku Leo Vince SBK8415 a taky nezbytná plotna Kappa společně s kufrem K53.

Přes zimu jsem vyměnil svíčky a doplnil vzduchový filtr K&N. Teď mě čeká výměna pneu (pravděpodobně Michelin Pilot Road 2) a také oleje společně s brzdovou kapalinou.
Taky jsem řešil, kam s ukazatelem zařazené rychlosti Gipro a zásuvkou na 12V. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl nikde vrtat do palstů a přístrojovky, vyřešil jsem to vyrobenejma držákama z nerez plechu (viz. foto).

Raptík
Raptík napsal 30.03.13 v 05:43 10b.

chuan
chuan napsal 29.03.13 v 22:01 10b.

Pěkná bandaska hlavně aby už to počasí ukázalo svou vlídnější tvář. Přeju mnoho šťastných kilometrů

sidar
sidar napsal 29.03.13 v 21:38 10b.

přímo výborná volba. Užívej plnými doušky a najetých 8tkm u 5-letýho stroje ber se značnou rezervou (jsme v Česku). Nicméně nesmrtelný motor je dříč a v pohodě dá i 100tkm. Tak ať ty sračky rychle roztajou a hurá do sedel

istonbike
istonbike napsal 29.03.13 v 18:56 10b.

Nádherný i když né už klasický,ale Banďour i s tím novým vodníkem mu to sluší a Vincek ten mu dává tu správnou šťávu přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 29.03.13 v 18:52 10b.

super loupežník samo,že Bandit gratulejšn