Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník kovka
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 28.3.2013

Vyborný motor s brutálním zátahem ale slabým podvozkem. Hodně těžká do zatáček ale motorka s ohromným charismem.

Yamaha FZ1 N: důvod neuveden

První dojmy - Autobus, řekl sem spontálně když sem ji poprvé uviděl. Měl sem s ní respekt , přece jen je to 14ka. Ale po prvním projetí mě bylo jasný že jen to přesně to co sem hledal. Motorka je to opravdu krásná a je cítit že je to pořádný kus železa, přesne jak to mám rád.

Motorku bych doporučil pro - Pro borce nad 80 kilo a srovnanou hlavou.

Doplňky na motorce - moje doplnky- vyhřívané rukojeti-super na podzim. široká řidítka ,kufr, nerez mřížka a dva ladáky.

Po Fazeru sem chtěl něco většího a silnějšího , už dlouho se mi líbila xjr 1300 a tak sem se na ní jel podívat do Olomouce. Vypadala super jenže kousek od ní stála gsx1400 a bylo jasny že to je teprve ta pravá. Obrovská motorka s klasickým disainem. Prostě brutalita. I když sem měl doma Fazera musel sem si ji koupit .Mám najeto zhruba 25 tisíc km a spokojenost. Byl sem s ní na dovolené v Itálii a všechno zvládla v pohodě. Brutální motor s obrovským kroutákem ale moc měkký podvozek a kroutící se rám ale to je dáno vysokou vahou. Ale nikdo není dokonalý. Na sportovní jízdu to prostě není, to si kupte supersport ale na cestování a jízdu po okreskách super. Na motorce mám dva ladáky a ta zvuková kulisa je fantastická až z ní jde strach. Spotřeba kolem 5-6 litru mě mile překvapila. Za celou dobu ani jedna porucha prostě Japonec. Tahle motorka má jednu obrovskou přednost, nikdy nezestárne, pořád to bude krásná klasika a čím starší tím víc to bude retro.

Čadil
Čadil napsal 23.09.18 v 19:18 10b.

nádherný kousek

Drobek64
Drobek64 napsal 21.08.13 v 19:35 10b.

trigr
trigr napsal 27.04.13 v 13:03 10b.

Souhlas s hodnocením podvozku. Ale také to beru spíš jako její charisma. Aspoň člověk ví, že je na limitu. Pěkný mazel..ať ti vydrží dlouho a máš s ní spoustu fajn chvil

cebeer
cebeer napsal 29.03.13 v 08:00 10b.

Nestárnoucí klasika.

Ziza93
Ziza93 napsal 28.03.13 v 21:56 10b.

Jj, klasa