Suzuki M1800 IntruderR (2009)

Vlastník bejkxxx
Vloženo 20.3.2013
Aktualizováno 6.2.2018

moje nová nádherná plechová krasavice

První dojmy - ... Ty voe, to je bestie!!! :D Nezapomenu, když jsem ji poprvé uviděl na dovolené, nemohl jsem uvěřit vlastním očím! Byl jsem uchvácený i tou širokou zadní gumou, ta mě fakt dostala!!! Jinak, když tak vezmu zpětně minulou sezónu, tak jsem s ní toho moc nenalítal... Ale o to více jsme si každý kilometr spolu užili!!!

Doplňky na motorce - zatím nemám ještě vyfocené, ale: gripy, led blinkry, podsvícený kryt motoru a chystám ještě padáky

Jelikož jsem koupil motorku, která měla najeto jen 1000km, takže v podstatě kilometrově nový stroj. Co se týče motoru, ten jen ševelí a pěkně si bublá. Výfuky mám zatím originál a myslím, že i tak to má dobrý zvuk, takže určitě zatím měnit za laďáky nebudu. Ikdyž mám rád silný a pořádný zvuk, tohle mi zatím vyhovuje.
Jezdí se s ní parádně! Jak každý píše, že měl strach ze zatáček, mi to problémy nedělalo, ba naopak mi přijde, že jde do zatáček sama! Horší je, když se člověk do toho moc zažere, že pak sem tam škrtne stupačkou o asfalt
Jízda ve dvou taky úplně v pohodě, motorka to skoro ani nepozná a jede si pořád to svoje!
Brzdy jsou taky v pohodě, přece jenom 350kg je pořádná váha
Trošičku horší je to s převodovkou, kdy je z 1 --> 2 trošku hlučnější, jinak vše OK.

zain1
zain1 napsal 07.02.18 v 10:46 10b.

parádní mašina

bogdan
bogdan napsal 26.01.15 v 15:03 10b.

čert129
čert129 napsal 18.01.15 v 08:56

Krásné stroj přeji Ti hodně šťastných km. a vždy pohodu na cestách jasných 10 b.

Bastian
Bastian napsal 06.10.14 v 10:35 10b.

Já jsem to zažil také, první pohled na 18 a láska byla na světě

rosary
rosary napsal 22.01.14 v 20:28 10b.

Ahoj bejku máš ale krásnýho BEJKA 20. bodů