Suzuki TL 1000R (1998)

Vlastník Profesor
Vloženo 19.3.2013
Aktualizováno 23.2.2017

Prostě TeLe. Motorka, která umí zaujmout.

První dojmy - Je to můj první dvouvál, takže ze začátku mě překvapilo, co vše motorka umí jak při přidání plynu, tak i při jeho zpětném ubrání. Jízdní vlastnosti jsou specifické a věřím,že každému tato motorka nesedne, ale mě prostě baví

Tato motorka mě na první pohled zaujala svým vzhledem, sice jsem měl vždy radši motorky bez kapotáže, ale této baculaté potvoře se nedalo odolat. Další faktor, který rozhodl o koupi, byl hluboký pronikavý zvuk, který se linul z laděných výfuků tohoto dvouválce. To Vám prostě rozklepe kolena. Mašina umí být v zatáčkách pěkně těžká, ale když s tim člověk počítá, jde si s ní užít hodně zábavy. Zkoušel jsem na ní i větší dálky a neni to velký problém. Možná je to dané mou výškou (170 cm), ale na teleti se nechá sedět pohodlně téměř jako na cestáku, ale v případě potřeby nezapře svůj hlavní účel. Pro spolujezdce není dlouhé cestování uplně příjemné, neboť výrobce umístil zadní stupačky poměrně vysoko a batůžek má nohy dost pokrčené. Na větší dálky mě příjemně překvapila spotřeba, která při rychlosti kolem 130 nepřekročí 5 litrů. Na druhou stranu stačí vzít za plyn a do deseti se těžko vejdete.

Devil007
Devil007 napsal 25.04.13 v 23:11 10b.

Tele je kus pořádný mašiny

mike.46
mike.46 napsal 24.03.13 v 16:50 10b.

Tohle je dvouválcová klasika. Ať dělá jen radost a hlavně bez nehod. M.

SemiTLR
SemiTLR napsal 21.03.13 v 06:49 10b.

Nazdar draku tak koukám,že moje staré tele pořád jezdí

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 20.03.13 v 20:40 10b.

Tomu říkám pořádné Sado Maso!!!

trigr
trigr napsal 20.03.13 v 15:02 10b.

Masakroidní motorka. Připrav se, že budeš často terčem pozornosti technicky znalých jedinců a budeš muset odpovídat na spousty všemožných dotazů Nádhernej bike