Honda VT 1100 Shadow (1996)

Vlastník JirkaMetal
Vloženo 15.3.2013
Aktualizováno 26.4.2016

Deník motorky
Nalezeno 123 záznamů

• 13 Nejvěrnějších ve 13-ce.

B-) Vánoce jsou za dveřmi,každý bude mít starostí nad hlavu. (s) Takže poslední předvánoční scuk ve 13-ce v Místku.A opět to číslo.Sešlo se nás třináct plus jeden pejsánek. B-) Ale všechny nás trumfnul náš Václav 69 ,kte

Vloženo: 15.12.2013
    Uskutečněno: 15.12.2013
  • 13 nešťastné číslo? Ani omylem !

B-) Dnes volno,tak co s tím.Poslední jízda na Shadowce 27.10. :-( Všude sucho sic zima,ale snad ještě jednou aspoň startnout a pár koleček před garage? A tu se do toho zamíchala číslice 13.ČÍM?Takže proč 13?Dnes je 13.12

Typ: Reportáž
    Vloženo: 13.12.2013
    Uskutečněno: 13.12.2013
  • Motoposezení s bowlingem

B-) Místo činu - Ostrava-Hrabůvka. :-( Počasí je už hnusný,ale motorkáři drží při sobě i v tomto nepřejícím čase. (s) Motky v garážích,takže řidiči a baťůžky aspoň idů na bowling. :-DD Sjeli se i motorkáři z Čech,taková

Vloženo: 24.11.2013
    Uskutečněno: 24.11.2013
  • ZMĚNA - Sokolík !

B-) Domluvený scuk pro dobrou náladu u 13-ky v Místku .Ha,kde se stala chyba? :-C Ke 13-ce se na motkách nedalo dostat,bo se pořádala nějaká desetikilometrová honitba Místeckým parkem furt dokola až se s toho hlava toči

Vloženo: 02.11.2013
    Uskutečněno: 02.11.2013
  • PROČ,zaco nás trestáš?

;-) Ale né,není to tak tak jak to zní :-D No kde se asi zase jelo? (u) Jídlo,jídlo,jídlo,už jsme metráčci,jen Zoubek má těch 44 kilo od narození ;-) Hotel FRIDRICH,má vůbec cenu se o tom rozepisovat?Odpovím si sám N

Vloženo: 27.10.2013
    Uskutečněno: 27.10.2013
  • Dvojí oslavy .

B-) Oslava mojích narozek. B-) Soník,moje opora v životě,se rozhodla nás všechny rozmazlit a to doslova. :-C Dvě dorty sama spíchla,no boží to tvor,všem chutnalo. ;-) Děkuji všem Nejvěrnějším za scuka. B-)

Vloženo: 26.10.2013
    Uskutečněno: 26.10.2013
  • Bříška jak obracený lavor.

;-) Je neděle a počasí jak z pohádky,takže uzavření sezony se odkládá a po domluvě jízda na Těrlicko,hotel Fridrich na akci / sežer co můžeš / Každá z posledních jízd se tak nějak točí kolem jídla. Hold to máme asi v ge

Vloženo: 21.10.2013
    Uskutečněno: 20.10.2013
  • Třináctého u 13-ky !

;-) Dnes uskutečněn sraz u 13-ky a následně jízda na Kohútku na borůvkové knedle zase. Pod záštitou ( NORTHEASTERN V- TWIN CLUB ) se sjelo neuvěřitelných 40 motorek a baťůžky jsem nestačil počítat,ale snad jsem je všech

Vloženo: 14.10.2013
    Uskutečněno: 13.10.2013
  • 200 km po BESKYDECH

;-) Tož bylo to domluvený tak se musí jechati,bo kdoví kolikrát ještě to půjde.Scuk u 13-ky v Místku,za Frýdlantem nás čekal Tatík Pé s Dominou a pak frk směr Bumbálka kde přešlapoval čmeldík.Jízda směr Nový Hrozenkov -

Vloženo: 05.10.2013
    Uskutečněno: 05.10.2013
  • ŠTRAMBERK a motorkáři

;-) Plánovaná jízda na Štramberk přes Studénku (zámek).Tož kde asi prvotní scuk??13-ka v Místku kde jinde. Vůbec jsem nečekal toliko motorkářů,10 kousků motek a baťůžku nepočítaně. |-) plus další dva motorkáři čekali v

Vloženo: 29.09.2013
    Uskutečněno: 29.09.2013
  • Svatováclavské žebrožraní

:-( Letos už toho moc na našich motkách asi nebude,sezona se krátí,počasí nebude přát.Tak jedem.Směr Skrochovice,přepad a žranica.Boží žebrožraní,to jsem ještě nežral! Všem doporučuji,ani nešel zapnout křivák Děk

Vloženo: 29.09.2013
    Uskutečněno: 28.09.2013
  • Zrušené oslavy !

:-( Tradice oslav Dne horníků je letos pohřbena kilometr hluboko na dole Paskov.Ale to neznamená ,že zalezem někde do kouta.Rytíři Real Bikers startly své motorky a jízdou dali na vědomí ,že tu jsme a budem.Dikes kluci.

Vloženo: 07.09.2013
    Uskutečněno: 07.09.2013
  • Real Bikers - Maria Skála

B-) Opět supr jízda. ;-) Místek -13-ka,Bravantice - u Hanky,Maria Skála - poutní místo.Děkuji kluci. :-DD

Vloženo: 31.08.2013
    Uskutečněno: 31.08.2013
  • Jízda pro Istonbikeho

:-( Chtěl s náma jechat na Helfštýn.Bohužel někteří musí pracovat.Přijel za náma na hrad a my už fuč.To se musí napravit.Opět scuk .Blbá otázka kde ( 13-ka ).Bylo to na rychlo,ale i tak 5 motek,5 motorkářů,5 baťůžků.No s

Vloženo: 25.08.2013
    Uskutečněno: 25.08.2013
  • Jízda na hrad HELFŠTÝN

B-) Bill 56 vymyslel výlet s tím abych oslovil známé,kdo by jel na hrad HELFŠTÝN.Slovo dalo slovo a dnes byl scuk u 13-ky v Místku.Přijížděla jedna motka za druhou až nás nakonec bylo hafo.Tímto děkuji členům ( Czech re

Vloženo: 24.08.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013
  • Starý Jičín-zřícenina hradu

B-) Co napsat?Více takových srazů přátel dvou kol.Tu člověk pochopí smysl života a váží si ho. (s)

Vloženo: 18.08.2013
    Uskutečněno: 18.08.2013
  • Jen tak pro radost .

;-) Baterka tož nová,jak jsem psal dříve,tak ještě náplně a filtry.Olej.ELF Moto 4 ROAD 10w40 ,olej. filtr HF 303 ,vzd.filtr HFA 1908 ,brzdovka a můžem jet bez starostí.Mikro scuk u 13-KY v Místku (Zub a baťůžek,Rentík a

Vloženo: 16.08.2013
    Uskutečněno: 16.08.2013
  • Nová baterka

:-$ Člověk by jen jezdil a jezdil,a nějak mě uniklo,že je drastické horko,motor jak vařič a bylo by potřeba sem tam kouknout na hladinu v baterii,jestli by to nepotřebovalo dolít destilku.A tak se stalo,to co se nemělo s

Typ: Koupě
    Vloženo: 02.08.2013
    Uskutečněno: 02.08.2013
  • Konečně se zas dočkala !

B-) Jak jsem tu už někde napsal je u nás boj o to dělat baťůžek rovný rodinné válce.Tož holka to tentokráte už tejden předem doslova vyboxovala tak držme si klobrce,jedem! Frýdek-Místek - Sedliště - Bruzovice - Pazderna

Vloženo: 26.07.2013
    Uskutečněno: 26.07.2013
  • Vyluftování gebule

:´-( Důl Paskov-neskutečné problémy přežití.Je třeba se odreagovat bo ňa jebne!Vejlet ve třech na Bystřičku.Parádní jízda na provětrání hlavy. Na chvilku zapomenout na starosti.POVEDLO SE.Moto bar opět se vzornou a bezva

Vloženo: 20.07.2013
    Uskutečněno: 20.07.2013
  • Morava navštívila Čechy.

(y) Tož moto rodinka z Frýdku-Místku jela do Tišic na takovou krásnou dovolenou k jiné moto rodince (nechcu dělat reklamu,ale jestli jsou všichni takoví boží,jezdím do Čech každý tejden ) :-DD Uskutečnil se krom jiného

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.07.2013
    Uskutečněno: 06.07.2013
  • SRAZ MOTOSKALKA 2013

Suprovej mega sraz v areálu hlučínské štěrkovny (y)

Vloženo: 15.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013
  • Taková spanilá jízda!

(y) Krásné počasí tož jedem! Frýdek-Místek směr Ostrava-Opava-Bruntál-Vrbno pod Pradědem-Karlova Studánka a zpět směr Hukvaldy a domů.Super lidi,super počasí,krásné cesty a nádherná příroda.Najeto celkem 290 km.

Vloženo: 09.06.2013
    Uskutečněno: 09.06.2013
  • Děkuji za příjezd !

;-) Sedím,hledím a nápad! Svolám tvrdé jádro mých známých na jízdu,směr moto bar na Bystřičce.Dnes celkem pěkně tak proč né?Tímto děkuji kamarádům ( Václav69 a jeho dva nerozluční moto kolegové,Zub47,tatík Pé,cmelda 222

Vloženo: 26.05.2013
    Uskutečněno: 26.05.2013
  • Bravantice,Motobar u Hanky

B-) Zahájení sezony a žehnání motorek Motobaru u Hanky ;-) .

Vloženo: 05.05.2013
    Uskutečněno: 05.05.2013
  • Nejen výstřel a jízda!

Díl druhý.Letošní 1. výstřel je spojen s / AKCE KÁMEN PRO LUKÁŠE a nejen pro něj / Jízda na chatu Ostrá ( Ostravice ) Jednalo se o akci na podporu Lukáše,který byl těžce zraněn loni v létě v Afganistánu a jeho zdravotní

Vloženo: 04.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013
  • První výstřel s Cannoneers

(y) Díl první.Sobota 4.5.2013,14,00.Sraz u Motorestaurace 13-KA .Frýdek-Místek. a v 15,00 výstřel kanonem a jízda může začít.To je organizace jízdy,to by jeden koukal.Ve městě to organizuje Policie,čest jí a pak je to v

Vloženo: 04.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013
  • A proto trhnutí!

Díl druhý - samostatná jízda - Frýdlant nad Ostravicí - Bravantice ( Motobar u Hanky ) ,pohodová kochačka,ani počasí to nepokazilo,fajnoví lidi,super atmosféra :-DD

Vloženo: 01.05.2013
    Uskutečněno: 01.05.2013
  • Žehnání motocyklů .

Frýdlant nad Ostravicí - kostel sv.Bartoloměje.Motku je potřeba cáknouti,patří to hold k motorkářům.Počasí pod psa,ale na tu hrůzu se nás sešlo dosti.ALE! Po zkušenostech z r.2012,organizace jízdy se nepovedla,tak člověk

Vloženo: 01.05.2013
    Uskutečněno: 01.05.2013
  • Spanilá jízda pro ADRU

Frýdek-Místek - Frýdlant nad Ostravicí ,charitativní jízda pro ADRU .

Vloženo: 21.04.2013
    Uskutečněno: 21.04.2013