Honda VT 1100 Shadow (1996)

Vlastník JirkaMetal
Vloženo 15.3.2013
Aktualizováno 26.4.2016

Deník motorky
Nalezeno 123 záznamů

• Nejvěrnější brouzdaj Valašskem.

B-) Opět nic konkrétního nebylo v plánu.Prostě pojedem a někde dojedem,to je nej a i vono.Po bloudění jsme se usadili ve Valašské hospodě U Janíka. (y) A byla to dobrá volba.Všem chutnalo. :-DD Dikes za příjezd a i odjez

Vloženo: 17.08.2014
    Uskutečněno: 17.08.2014
  • Trochu historie neuškodí.

B-) Kde se jede? Asi rovnou za nosem. A co nájezd na Fridrich ,ptá se Přemek. Pozdě, už tam všechno bude snězený říkám. :-( Tak neva, jedem prostě někam bez cíle. :-DD A přece se něco našlo a i jídlo tam bylo super. |-)

Vloženo: 08.08.2014
    Uskutečněno: 08.08.2014
  • Dcerka jako talisman na STK.

B-) A je to tu zas,akorát letos je to Shadowka.Po loňských zkušenostech s Dragouškem ( i když jsem prošel bez problému,viz jinej deník ) změna stanice STK.Pro štěstí jsem vzal sebou dcerku. (s) Vše proběhlo v poho ,moto

Vloženo: 06.08.2014
    Uskutečněno: 06.08.2014
  • 60-ka Nejvěrnějšího Rentíka

B-) Luboš je náš nejstarší člen,ale to vůbec nic neznamená.Kdo ho nezná nepochopí.Má toliko energie,že by ji druhým mohl rozdávati po kilech.Skalice se toho dne otřásala v základech. Je pařák až děs.Kdo mohl máchal se

Vloženo: 20.07.2014
    Uskutečněno: 19.07.2014
  • Nejvěrnější na žebrožraní !

B-) Žebrožraní - 2014 - Skrochovice. B-) .Co napsat ? Prostě nic,fotky říkají vše. (s) Když je plné břicho tak je na světě dobře . :-DD

Vloženo: 05.07.2014
    Uskutečněno: 05.07.2014
  • Okolo Frýdku cestička / Fajne - Mjesto /

B-) Pár vět k tomuto jedinému dvouměstí v česku.První zmínka o nynějším Frýdku a jeho gotickém hradu pochází z roku 1327.Městem protéká řeka Ostravice.Její tok tvoří historickou zemskou hranici Moravy ( Místek ) a Slezk

Vloženo: 28.06.2014
    Uskutečněno: 28.06.2014
  • Honda,Suzuki a KTM

B-) Jako vždy rychle,rychle a rychleji.Scuk v Ostravě a protože se večer jde do práce není na co čekat a frnk cesta necesta. Kde jsem se to zas přitentoval? Dva rychlé stroje a Já louda. :-$ Tož nás Ivo protáhnul krásn

Vloženo: 17.06.2014
    Uskutečněno: 16.06.2014
  • Evikův křest ohněm !

B-) Takže se stalo to,že s baťůžka je motorkářka a proto kdo mohl ,tak Evika doprovodil při její první velké samostatné jízdě. :-DD Je třeba kamarádku podpořit,ať v tom nelítá sama. (y) Napoprvé toho holka najezdila doc

Vloženo: 08.06.2014
    Uskutečněno: 08.06.2014
  • SEDM STATEČNÝCH

B-) Co si budem namlouvat,opět skoro hurá akce.Myšlenka byla sic den předem,ale dokončení dnes dopoledne přes skype a doladění maličkostí. B-) NEJVĚRNĚJŠÍ - DRU2142,Kolic,Rentík,shumi,tatíkPé,Václav69 no a Já samo.

Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 01.06.2014
  • Tuareg-Tengai a Krkonoše

B-) Je středa ráno a frnk směr Krkonoše.Scuk s Romčou na nádherným místě (vodní dílo Les Království u Trutnova ).A pak nás už vede do svého domova,které má název Čistá v Krkonoších.Tu nás očekává Romanův budoucí batůžek

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.05.2014
    Uskutečněno: 28.05.2014
  • Jak to po mnoha letech vlastně začalo .

B-) Jak název prozrazuje po mnoha a mnoha letech tak caa 30-ti. :-$ Byl vánoční toho času léta páně 2011 a po rozdání dárků opět frnk na motorkáře a koukání na ty krásné stroje. |-) A to už bylo pro mojí manželku dost,

Typ: Reportáž
    Vloženo: 17.05.2014
    Uskutečněno: 17.05.2014
  • PRVNÍ VÝSTŘEL 2014

Ráno počasí vypadalo všelijak,ale protože Cannoneers mají každoroční / PRVNÍ VÝSTŘEL /,tak zřejmě objednali i počasí (s) Sraz u 13-ky ve 13,00 za slunečného počasí se vydařil.Sjela se spousta parádních mašin. :-DD Jel

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 10.05.2014
  • Mám plotny a né jen na pecu.

B-) Upozornění - toto je deník napsaný mojim baťůžkem !... Není to dávno co jsme se vydali na cestu do Opavy.Potřebovala jsem prubnout novou bundu - fajné :-X nefučí :-X .Při cestě zpátky jsme se stavili na benzínce.A

Vloženo: 07.05.2014
    Uskutečněno: 07.05.2014
  • Opět hurá akce.

B-) Co podniknem ? Jede se k Petře do Valmezu.Tož dobrá,je třeba ještě někoho sehnat,,tak oslovení Vaška,Ivoše,Přemka a Paji,Petra a Jirky . B-) Scuk u 13-ky a jízda za Petrou,která nás po příjezdu pozvala na kafe a ně

Vloženo: 06.05.2014
    Uskutečněno: 06.05.2014
  • ŽEHNÁNÍ MOTOCYKLŮ 2014

B-) Místo konání - Frýdlant nad Ostravicí.No počasí se tentokrát ukázalo pro motorkáře v tom nej světle.Oskar pere jak sedlák cepem.A to se promítlo co do počtu motorek,které se tohoto setkání zúčastnilo.Organizace probě

Vloženo: 01.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • Děkuji Přemku.

B-) Takže vo co kráčí.Při návratu z Vítkova se mi stala taková nepříjemnost ,která mohla dopadnout katastrofálně pro mě.Na dálnici při 110km/h se urval držák boční brašny.Vše padlo na vozovku a Já to rovnoměrně s motorko

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.04.2014
    Uskutečněno: 21.04.2014
  • VÍTKOV - velikonoce na motorkách.

B-) Velikonoční jízda 2014 - Vítkov.Motorkářů se sešlo docela hodně.Někde jsem zaslechl ,že dosti přes stovku strojů.Pokud výjmu z dnešní jízdy to sychravé ranní počasí a příjezd domů v dešti,tak se dnešní den povedl.Pln

Vloženo: 19.04.2014
    Uskutečněno: 19.04.2014
  • Okupace Karoliny Nejvěrnějšíma

B-) Místo činu - OSTRAVA - FORUM NOVÁ KAROLINA. Akce - KRÁSKY NA CESTÁCH,světové legendy motorsportu.Unikátní výstava aut a motorek. :-DD Tož jako vždy nic neplánované,myšlenka a akce. Počasí pod psa,ale to přeci nic n

Vloženo: 13.04.2014
    Uskutečněno: 13.04.2014
  • Sice jen zrcátka,ale padnou jak ulitá.

B- Sehnal jsem si zrcátka (s) pro někoho maličkostí jako jsou zrcátka na motku. ;-) Nesháněl jsem chromovaný tak hnedka láska na první pohled a na Shadowku pásnou jak origo ne-li více. :-DD Nebudu dělat reklamu ,ale jen

Vloženo: 06.04.2014
    Uskutečněno: 06.04.2014
  • Kol okol komínovka.

B-) Jak je už u nás zvykem,žádná domluva předem,Ráno sms několika kamarádům a těsně po poledni se jede.Hlavně konečně Zoubek může taky jezdit.Tak odjíždíme od 13-ky a koho to naše oči neuvidí.Na chodníku na nás mává náš

Vloženo: 03.04.2014
    Uskutečněno: 03.04.2014
  • Konečně letos i s baťůžkem .

B-) Krásný páťulinek,18° (s) Domluva s Nejvěrnějším Shumim na jízdu do Motogaráže kvůli raklamací motoboteček.Opraveno,ale jak jsme tak koukali za týden tam jsme znovu :-C .Ještě dříve než jsme jeli do toho Těšína tak

Vloženo: 14.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Neděle u Hanky.

B-) Motobar u Hanky,Bravantice B-) Kdo tam nebyl nepochopí a neuvěří.Nemělo by cenu počítat motky prostě jich bylo hafo moc. Motorkáři přijížděli a odjížděli po desítkách,super pohled na všechny ty různorodé typy a m

Vloženo: 09.03.2014
    Uskutečněno: 09.03.2014
  • MDŽ - děkuji holčiny.

B-) Kdo si aspoň trochu váží našich protějšků ( to ,že MDŽ je jako svátek dávno zrušeno Mě fakt nezajímá ) holky si to málo přeci zaslouží no ni. |-) Tak neoficiálně a teď už ofic blahopřání všem motorkářkám.DĚKUJI ,ŽE

Vloženo: 09.03.2014
    Uskutečněno: 08.03.2014
  • Rychleji to snad už ani nejde !

B-) Tak sedím u notíku a na skype kecám s Vaškem :-P nic zvláštního. A tu myšlenka, půjdem se projet, taky normální. B-) Ovšem by nesmělo bejt 11,OO a scuk dáme v 12,00 ve 13-ce. Nic nachystanýho, garage na opačné

Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • MOTOGARÁŽ,MOTOZEM,MOTOBURZA

B-) Daří se to s tím počasím. Rychlá domluva den předem a jedem. Shumi potřeboval do Českého Těšína do Motogaráže reklamovat boty, které se rozpadaj snad už od pohledu. Další směr do Šenova, je tam podobný obchod ( Moto

Vloženo: 26.02.2014
    Uskutečněno: 26.02.2014
  • Že by to už začalo?

B-) Zima letos utekla ,ani nevím kudy. :-D Je neděle a relativně krásně tož domluva s Václavem 69 a shumim-p a jízda směr Lipník nad Bečvou . Najeto krásných 162 km .SUPER a dík . B-)

Vloženo: 23.02.2014
    Uskutečněno: 23.02.2014
  • Křížem krážem Ostravou

B-) Jelikož a protože je pěkně, tak domluva s Péťou na provětrání motek. Bohužel nikdo další se nemohl přidat protože všichni pracujou. Tak spojeno příjemné s užitečným a jízda po obchodech auto-moto a shánění maličkostí

Vloženo: 17.02.2014
    Uskutečněno: 17.02.2014
  • NOVINKA !

B-) Máme tu druhý měsíc v roce a to nemůže bejt jen tak bez povšimnutí přeci. (s) Porada o tom co kdy kde ve 13-ce. :-DD A máme tu už v názvu Novinku B-) proč jen Ti co příjdou,přeci komunikace nezná mezí tak videokonfe

Vloženo: 01.02.2014
    Uskutečněno: 01.02.2014
  • Prý heprý to v lednu nejde !

B-) To počasí si dělá co chce. (s) Není škoda sedět doma ,když je venku 10°C a slunko paří jak na jaře? Tož domluva se Shumim ( všici ostatní seděj v rachotě ) a jízda to jistí. Scuk ve Staříči u dolu Paskov. Nadšení nás

Vloženo: 08.01.2014
    Uskutečněno: 08.01.2014
  • To nikdo nečekal,poklona Nejvěrnějším

B-) Tímto chci s celého motorkářského srdce poděkovat NEJVĚRNĚJŠÍM za supr hojnou ůčast na ukončení roku 2013 v 13,00 ve vyhlášené motorestauraci 13-ka ve Frýdku-Místku kde jsme fakt spokojeni. B-) Nejsme jenom Ti co kro

Vloženo: 29.12.2013
    Uskutečněno: 29.12.2013