BMW R 1200 ST (2006)

Vloženo 10.3.2013
Aktualizováno 25.1.2018

Deník motorky
Nalezeno 52 záznamů

• Krásy Řecka jsme nepoznali den 14.

pátek 6.7. Jaká byla večer zima a mlhavo, tak ráno nás od časných hodin budili děti, které měly snad nějaké závody. Svítilo slunce a bylo krásně teplo. Sbalili jsme si věci a šli na snídani, která byla zase skvělá. Pot

Vloženo: 06.09.2019
    Uskutečněno: 06.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 13.

Čtvrtek 5.7. Ráno jsme zase dostali královskou snídani. Ještě jsem stihl v předním světle vyměnit jednu žárovku, protože už mě docela dlouho kontrolka upozorňovala, že nesvítí a nebavilo mě pořád tu kontrolku přehlíž

Vloženo: 05.09.2019
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 12.

středa 4.7. Ráno jako malované nás přivítalo a úsměvy majitelky a číšníků byly taky moc milé. Snídaně byla zase skvělá. S krajany jsme se rozloučili a vyrazili na cestu. bylo už zase neskutečné horko.Navigace nás ved

Vloženo: 04.09.2019
    Uskutečněno: 04.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 11.

úterý 3.7. Slunce pálilo od samého rána. Snídani jsme měli připravenou venku pod přístřeškem a bylo připraveno mnoho různých dobrot. Vedle snídali další hosté a byli to Češi. Takovou dálku se člověk trmácí, aby se pokud

Vloženo: 03.09.2019
    Uskutečněno: 03.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 10.

Pondělí 2.7. Ráno jsme se probudili do nádherného dne, a tak jsme si byli jistí, že dnes už to do té Albánie zvládneme. Došli jsme si na snídani, která byla královská a stoly se prohýbali pod nejrůznějšími lahůdkami z

Vloženo: 02.09.2019
    Uskutečněno: 02.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 9.

neděle 1.7. Probudili jsme se do prosluněného dne a začali balit. Čas kráčí, a tak bylo potřeba se posunout zase dál. Cíl dnešního dne byl dojet co nejvíc na jih, a tak jsme se rozloučili s paní domácí, a než jsme nasta

Vloženo: 22.08.2019
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 8.

Sobota 30.6. Ráno bylo nádherně slunečné. Byli jsme natěšení na výlet. Sbalili jsme si vše potřebné, foťáky, kameru, plavky ručníky opalovací krém a došli si na snídani. Pak už jsme se vydali plni očekávání k přístavišt

Vloženo: 21.08.2019
    Uskutečněno: 30.06.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 7.

Pátek 29.6. Ráno jsme se probudili do oblačného dne. Nepršelo, ale bylo zataženo. Došli jsme si na snídani, a pak vyrazili na cestu zpátky k parku Krka. Cesta byla parádní, teplo bylo tak akorát a nepršelo. Jeli jsme za

Vloženo: 20.08.2019
    Uskutečněno: 29.06.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 6.

Čtvrtek 28.6. Ráno nás přivítala slunečná obloha a teplo, Jíťě už bylo dobře a rameno už jí taky splasklo. Mě bylo kupodivu po tom množství vína také dobře, a tak jsme rozmýšleli kam pojedeme dál. Podíval jsem se na pr

Vloženo: 10.04.2019
    Uskutečněno: 28.06.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 5.

Středa 27.6. Vzbudili jsme se do slunečného rána, dali jsme si vydatnou snídani a začali se balit na cestu.. Byl velký nárazový vítr a v televizi jsem zahlédl informaci, že dálnice jsou uzavřené pro motorky z důvodu v

Vloženo: 29.03.2019
    Uskutečněno: 27.06.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 4.

Úterý 26.6. Já jsem od rána měl špatnou náladu, celou noc pršelo, a nepřestávalo ani ráno. Stále jsem vypočítával, kde bychom byli kdybychom se plavili do Řecka a čas pomalu ubíhal. Když v tom zazvonil asi v 8:00 te

Vloženo: 26.03.2019
    Uskutečněno: 26.06.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 2. a 3.

Neděle 24.6 Ráno bylo oblačno a nevypadalo to na nějaké velké horko. Byla neděle, a tak jsme měli celý den na poznávání města. Šli jsme se projít po městě a cestou jsme zašli k motoservisu. Naše mašina tam stála před

Vloženo: 25.03.2019
    Uskutečněno: 24.06.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 1.

Krásy Řecka jsme nepoznali Přemýšlel jsem kam letos vyrazit na dovolenou, opět nás to táhlo dolů na Balkán, ale chtěli jsme ještě níž. Nakonec mě napadla myšlenka, že cestu na jih podnikneme trajektem, protože Bosnu a

Vloženo: 21.03.2019
    Uskutečněno: 23.06.2018
  • Velká cesta Balkánem 15. den

15. den sobota 22. července Ráno jsme se probudili do kompletně zatažené oblohy hrozivě tmavými mraky. Nepršelo, ale bylo otázkou času kdy začne. Sbalili jsme se, rozloučili a vyrazili na cestu. Dnes byl jasný cíl do

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 22.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 14. den

14. den pátek 21. července Klasické hotelové ráno, snídaně, že člověk neví co si má vybrat dřív. Po vydatné snídani jsme se šli sbalit. Museli jsme někde zabít čas, než se vydáme do nového ubytování, a tak jsme vymysl

Vloženo: 29.08.2018
    Uskutečněno: 21.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 13. den

13. den čtvrtek 20. července Ráno bylo opět krásné a nebe bez mráčků, posnídali jsme výbornou domácí omeletu a pečivo. Jjako vždy nás hostili zase královsky. Proběhla ranní hygiena a balení a pak už jen rozloučení s m

Vloženo: 27.08.2018
    Uskutečněno: 20.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 12. den

12. den středa 19. července Ráno bylo zase jako vymalované, horko a nebe bez mráčku. Dali jsme si zase královskou snídani udělali ještě pár fotek a hurá vstříc dalším zážitkům. Pokračovali jsme dál na Grude, a pak dá

Vloženo: 16.08.2018
    Uskutečněno: 19.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 11. den

11. den úterý 18. července Ráno jsme se sbalili a došli si na snídani. Nanosil jsem věci k motorce a nacpal zase kufry, oblékli jsme se, udělali nějaké fotky a hurá na cestu. Město se pomalu chystalo na další horký a

Vloženo: 15.08.2018
    Uskutečněno: 18.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 10. den

10. den pondělí 17. července Dnes jsme měli odpočinkový den po tom náročném a krásném maratonu. Počasí nám přálo, jen bylo trochu větrno, ale to nám tolik nevadilo, protože bylo zase šílené vedro. Ráno po snídani jsme

Vloženo: 15.08.2018
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 9. den

9. den neděle 16. července Ráno bylo pošmourné a ani teplo nebylo, to nás však neodradilo, dali jsme si vydatnou snídani a připravili jsme se na další cestu. Vydali jsme se po silnici P14 směrem k Plužine. Nejeli jsme

Vloženo: 13.07.2018
    Uskutečněno: 16.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 8. den

8. den sobota 15. července Ráno nás vzbudilo broušení rozbruskou, koukl jsem z okna a asi syn starého pána něco mordoval na tom pick-upu. Vstali jsme umyli se naházeli věci do motorky a chystali se k odjezdu. Dnes jsme

Vloženo: 13.07.2018
    Uskutečněno: 15.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 7. den

7. den pátek 14. července Vstávání proběhlo klasicky, bylo zase krásně, nebe bez mráčku a my si pochutnali na výborné snídani. Penzion se pomalu probouzel do dalšího dne a já nanosil naše věci zase na motorku než bud

Vloženo: 08.03.2018
    Uskutečněno: 14.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 6. den

6. den čtvrtek 13. července A je tu opět ráno, tentokrát jsme si přivstali, protože jsme se chtěli projít po břehu jezera a obdivovat za bílého dne krásy tohoto místa. Při focení nás oslovil starší chlapík s tím, že ná

Vloženo: 25.01.2018
    Uskutečněno: 13.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 5. den

5. den středa 12. července Ráno bylo zase jako vymalované, slunce pálilo, ptáci švitořili a mi balili své věci na motorku. Posnídali jsme croisanty co nám dal pan domácí a oblékli se. Motorka byla pod stínem stromu, pr

Vloženo: 23.01.2018
    Uskutečněno: 12.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 4. den

4. den úterý 11. července Ráno nás probudilo blafání lodí plujících po Dunaji a blankytná obloha bez jediného mráčku. Došli jsme si na snídani, která byla zase perfektní. Tentokrát jsme měli výbornou omeletu a spoustu d

Vloženo: 10.01.2018
    Uskutečněno: 11.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 3. den

3. den pondělí 10. července Ráno bylo příjemné a počasí nám zase dávalo tušit, že teplo bude a nakonec bylo hodně teplo. Snídaně byla opravdu královská, dokonce nám slečna udělala i čerstvý džus z ovoce co měla připra

Vloženo: 30.11.2017
    Uskutečněno: 10.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 2. den

2. den neděle 9. července Ráno jsme se probudili do krásného slunečného dne, posnídali jsme a zabalili stan. Na recepci už byl náš starý známý Igen, je to pořád stejnej týpek co ovládá jediné slovo anglicky. Zaplatili j

Vloženo: 29.11.2017
    Uskutečněno: 09.07.2017
  • Velká cesta Balkánem 1.den

Letošní dovolenou jsme s Jíťou naplánovali jako dlouhou cestu Balkánem na naší osvědčené mašině BMW. Plánování bylo dlouho dopředu, vymýšlel jsem trasu a Jíťa body zájmu, které bychom chtěli navštívit. Pak už jen zařídit

Vloženo: 28.11.2017
    Uskutečněno: 08.07.2017
  • Výměna řidítek

Protože jsem docela malého vzrůstu a jezdím hlavně cestovně, rozhodl jsem se vyměnit řídítka z výroby za klasická. K rozhodnutí přispěla i havárie před dvěma roky kdy jedno řidítko je odřené a tak už není tak hezké. Pohl

Vloženo: 27.03.2017
    Uskutečněno: 02.04.2016
  • Poslední vyjížďka 2014

Na sobotu 18. října jsme si naplánovali poslední vyjížďku. Chtěli jsme navštívit Hrad Švihov, kde se zrovna konala výstava papírových modelů, a pak jsme chtěli okruhem přes Německo okolo Javorového jezera do Petrovic u S

Typ: Havárie
    Vloženo: 09.10.2015