Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník Silvik
Vloženo 26.2.2013
Aktualizováno 26.2.2013

Malá, lehká, dobře ovladatelná, zelená a hlavně pěkná.

První dojmy - Nemám s čím srovnávat - moje první motorka. Díky tomu, že je malá (pěkně obě nohy na zemi) a lehká, nebála jsem se jí.

Motorku bych doporučil pro - Asi jako v mém případě - pro začátečníky. Jezdí fakt krásně, na brzdy se člověk může spolehnout, je snadno manipulovatelná a zároveň se na ní dá užít i zrychlení, popř. dělat blbiny. Já jsem starší a taky holka, takže na velké blbniny už nejsem, ale mladej kluk by jistě ještě objevil její skryté vlohy. Ta moje si žádnou jízdu po zadním neužije:-)

Je to má první motorka na naučení a už ji mám 2,5 roku. Hlavním kritériem výběru při koupi byl nižší obsah. A přiznám se: moc se mi líbila - zelená s trochu naštvaným výrazem.
Najeto mám 5.000 km. Poruchy od koupě žádné.
Jede krásně (stíhá pěkně i na dálnici 140km/h není problém, takže ani při předjíždění nemám strach, že nepojede). Už jsem se ji naučila i vytáčet (prý to má ráda . Ovládá se mi moc dobře. Jen zrcátka se mi zdají horší, mám pocit, že v nich nevidím tak jak bych ráda. Brzdy super.
Na jízdu se spolujezdcem je vcelku malá. Kufry na ní nemám, ani jsem zatím nevezla žádnou větší bagáž.
Postupně bych ji sice ráda vyměnila za něco většího (max.600), ale musím říct, že jsem si na ni zvykla. Mohu si ji sama kdykoli bez pomoci vytlačit z garáže a to je velká výhoda.

marekchomle
marekchomle napsal 09.02.14 v 20:21 10b.

Kawa je prostě kawa ...

tom.kranych
tom.kranych napsal 25.12.13 v 15:28

krása

ZZilvi
ZZilvi napsal 05.03.13 v 17:42 10b.

ilhoro
ilhoro napsal 05.03.13 v 13:58 10b.

sluši vám to spolu. hodně km...

PetajsB
PetajsB napsal 05.03.13 v 11:07 10b.

Fešanda - jak motorka tak její majitelka