Yamaha XV 1600 WildStar (2000)

Vlastník netopejr
Vloženo 16.2.2013
Aktualizováno 16.2.2013

Síííla a to bušení dvou kladiv...mňam

První dojmy - První dojem,jednoznačně respekt. K váze,velikosti,zátahu a k vlastní víceleté absenci km v jedné stopě

Motorku bych doporučil pro - kdo jednou zkusí,nechce jinak

Doplňky na motorce - padáky,laďáky,letos dodám brašny a zadní nosič

Po první sezoně v sedle wildy hlavně poděkování vám všem,co tu diskutujete. Moc mi vaše rady pomohli jak při rozhodování co koupit, tak na co dát při koupi bacha. Limit byl cena do 150 000,takže volba padla na nákup v zimě,kdy se dá koupit dobrej stroj za mrzkej peníz.i s rizikem,že projížďka nebude žádnej med. Ale v den nákupu obloha bez mráčku a přijatelných -7,takže zhruba po dvou hodinách čilého obchodování byl wilda naloděn na plaťák a byl m ů j s p l n ě n ý s e n !!! První kilometry okolo půlky března byly poklidným seznamováním s posazem nohy v před,ale už první delší vyjížďka cca 200km dala jasně najevo,že je to skvělá mašina na dlouhý cesty pro mejch 190 cm a přitom to nevypadá,že jsem si zapoměl vyndat něco ze zadku . Za sezonu jsem dokonce listopadu najel skoro 5000km,hlavně do práce a pár vyjížděk,bez jedinýho problému,všechno maká jak má. Jízda po magistrále v ranní špičce se dá taky zvládnout,jen to chce trochu víc místa. Tím se omlouvám všem naháčům a skůtrům, co za mnou trochu trpí ve vláčku. Trošku hodnocení: spolehlivost-skvělá.,pohodlí-super,spotřeba-překvapivá 5,1-5,8,brzdy-chce to předvídat,ovladatelnost-v malých rychlostech to chce cvik,motor-skvěle tahá od spodu, zvuk-laďáky Higway hawk krásně řvou. Celkově vynikající stroj na dlouhý kochačky. Původně jsem chtěl upravovat, ale ta motka je tak pěkná sama o sobě,že ji nebudu prznit.

Krastowski
Krastowski napsal 15.06.23 v 20:06 10b.

Ještě body.

K.

Krastowski
Krastowski napsal 15.06.23 v 20:04

Děkuju za koment.
Tobě nápodobně.
Máme to k sobě "přes kopec"

K.

Radka76
Radka76 napsal 06.05.13 v 21:46 10b.

kráska,moc se mi taky líbí

šejdaM
šejdaM napsal 13.03.13 v 20:59 10b.

nádherná mašina

Pafka0067
Pafka0067 napsal 22.02.13 v 18:27 10b.

krasavec to jo 10b jasnočka