Jawa 50/20 Pionýr (1970)

Vlastník MS_SUPERMOTO
Vloženo 11.2.2013
Aktualizováno 11.2.2013

Tak k tomutu motocyklu není snad nutné něco dodávat! Protože každy mladý kluk má v 10letech svou vlastní motorku, právě této značky. Toto je již můj 4 pionýr. Ale už to není ten, který jezdí na poli a dostává celý den jenom na prdel.

První dojmy - Moto jsem koupil dost v tragickém stavu. A tak se začalo kompletně rozebírat. Nejdřive plechy a později i motor. No a pak z něj vlastně nic nezbylo. S plechy se mi nechtělo brousit , takže jsem je nechal opískovat. Poté se rovnalo, kytovalo a lakovalo! Motor proběhl celkovou generálkou. Už jen pár vychytávek a bude hezčí než za svého mládí.

Tento stroj jsem zakoupil z důvodů letních výletů s partou (Pincek klub Bolehošť). Po celkové generálce a uvedení do pojizdného stavu jsem najel 100km, kvůli zajetí motoru kolem komína. Poté nasledoval výlet s naší partou na Máchovo jezero. A musím opravdu ze srdce říci, že toto jsem nečekal. Po týdnu dovolené a najetých cca 450km jsem na moto nemusel ani sáhnout. Starty i po obrovských deštích z 90% napoprvé!! Max rychlost v plné náloži krosny a řidiče 62Km/h . Poté následoval závod v obci Chleny na rychnovsku. Kde se moc nezadařilo Foto na rajče-chleny 2012. Jestli nám s partou dopadnou dovolené tak letos 2013 se jede morava. Už se těším!!

Čalfa24
Čalfa24 napsal 01.04.13 v 18:14 10b.

Kurna to je motorkař

harly27
harly27 napsal 18.02.13 v 13:45 10b.

Vycho
Vycho napsal 13.02.13 v 16:22 10b.

houde
houde napsal 12.02.13 v 23:12 10b.

krasnej pincek

Honza_KH
Honza_KH napsal 12.02.13 v 17:59 10b.