Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník opecko
Vloženo 1.2.2013
Aktualizováno 11.6.2014

Moje první. Uvidím uvidím jak bude vypadat první sezóna.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Hauser - Hausmoto (Ledeč nad S - Hodně motorek, ceny dobré. Tak doufám, že i stav motorky bude dobrý (po nutném servisu před sezónou).

Honda XL 650V Transalp: Romantické představy o krásných polních cestách nejsem schopen naplnit při tom dnešním shonu.

První dojmy - Velmi ovladatelná, strašně příjemně se s ní jezdí. Akorát si budu časem muset pořídit plexi na cestování, ačkliv jsem malej, tak by to na delší jízdy asi nebylo úplně pohodlné. Vlastně ani nevím,jaké má rychlosti, jede úplně na cokoliv a vždy ochotně zrychluje.

Doplňky na motorce - padáky, širší řidítka (na doraz přizvaknou palec), plexi, CNC Racing páčky

Rozhodoval jsem se mezí Transalpem a Hornetem. Enduro jsem nakonec odepsal, protože stejně budu jezdit po silnicích a na nějaké cestování cestou necestou asi nebude čas. Ale třeba se překvapím a za rok budu měnit.

Hornet byla jedna z prvních voleb mezi silničkou. Naháč byl jasná volba na každodení dojíždění do práce. Kapoty se mi prostě nelíbí. Po hledání pěkné 600ky jsem zjistil, že chci novější model se vstřikama, ale starý design. Bohužel taková verze se nedělá... A pak jsem narazil na 900ku, která má vše co chci a přitom stojí skoro stejně.

První obavy, že je to motorka stejně výkoná jako moje alfa, byly vyvráceny, že je to stejně všechno o tom, co má člověk v hlavě. A navíc spousta recenzí se zmiňovala o tom, že se ovládá skoro stejně jako jeho menší bráška. Tak jsem si řekl, že aspoň nebude tak utahaná a vydrží mi o to dýl.

Takže už ji mám doma v garáži. Vše je na ní originál, až na širší řidítka, nesmyslnou modrou tunningovou žárovku, hliníkového držáku SPZ a padáků. A ani se mi nezdá tak těžká, jak mě pár lidí varovalo. Přece jen 600ka je lehčí o necelých 30 kg.

Co dokáže a jak mě bude bavit uvidím, až roztaje sníh a začne tak dlouho výhlížené jaro... A pak přijdou i nějaké fotky.

cuir
cuir napsal 06.02.13 v 22:10 10b.

tak jeste aby se mi nelibila

burdus
burdus napsal 02.02.13 v 03:12

co čech to sršeň tak ať ti slouží

Dráťa
Dráťa napsal 01.02.13 v 21:18 8b.

Pěknej sršeň. Jeslti nejsi moc vylítanej, tak pamatuj, hlavně kolama dolů

Dráťa
Dráťa napsal 01.02.13 v 21:17

Pěknej sršeň. Jeslti nejsi moc vylítanej, tak pamatuj, hlavně kolama dolů

PetajsB
PetajsB napsal 01.02.13 v 21:13 10b.

Výborná volba ...spolehlivej krásnej naháč uvažoval jsem o něm taky