Kymco Stryker 125 (2002)

Vlastník Bouhriss
Vloženo 28.1.2013
Aktualizováno 29.1.2013

Je to ta nejspolehlivější papírově malá motorka co znám. Kymco můžu jen doporučit všem začínajícím bikerům. Mám už Kymco 3 roky a nedal jsem ani korunu. Pouze dolévám olej a benzín.

První dojmy - První dojmy z mé první motorky byli ty nejlepší. S mým nejlepším kamarádem jsme si koupili stejnou a ani on si nikdy nestěžoval. První svezení na Kymcu bylo skvělé. Po roce jsem dodal laděný výfuk a tak má motorka i ten správný zvuk. Všem mohu jen doporučit.

Motorku bych doporučil pro - Kymco Stryker je nejvhodnější pro mladé začínající motorkáře, ale je vhodná i na cestování, ale i na popojíždění po městě.

Doplňky na motorce - Na své Kymco jsem zhruba před rokem nainstaloval "laděný" výfuk. Není to ledajaký výfuk, ale jedná se o koncovku výfuku z VW Polo. Motorka tak má daleko výraznější zvuk a nemáte tak pocit, že jezdíte na kompresoru.

Na svém Strykeru jsem už najezdil několik tisíc kilometrů. Nikdy mě můj peklostroj nikde nenechal a doufám že tomu tak bude nadále. Letos v létě se chystám do Brna na závody Moto GP. Je to cca 400 Km a proto je to na takovémto vibrujícím stroji výzva. O celé jízdě budu zde všechny informovat a doplním i foto z cesty a snad dodám odvahu ostatním váhajícím. Myslí si, že když mě doposud Kymco nikde nenechalo, bude tomu i nadále. Pro každého kdo Strykera vlastní, nebo vlastnil je srdcová záležitost.

bukacekdaniel
bukacekdaniel napsal 18.02.13 v 17:28 10b.

celkem pěknej taky jednoho vlastním

kdo nezkusil, nepochopí

RomanGTR
RomanGTR napsal 28.01.13 v 22:03 10b.

Měl jsem ho taky,stéjné emoce i pocity.Kdo nekusil,neví