Suzuki GSX 1400 (2004)

Vlastník MT78
Vloženo 28.1.2013
Aktualizováno 24.10.2013

Krásná silná motorka s velkým srcem.

Motorka koupena od moto bazaru

BMW R 1200 GS Adventure: Příliš vysoká a velké rozpětí řidítek. Jinak velmi povedené moto.
Yamaha FJR 1300: V té době příliš vysoká cena

První dojmy - Padla mi hned do ruky. Sice něco váží,ale při jízdě to skoro nepoznáte. Jen manipulace na místě je trochu složitější,ale jde o zvyk. Skvělá jízda zatáčkami a velmi pohodlná na delších cestách.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv rozumného,kdo není hazardér a není jak vyžle,aby s ní dovedl manipulovat. Váha na místě je prostě znát.

Doplňky na motorce - Na motorce je z doplňků přední plexi,závažíčka řidítek,nové páčky,kryt chladiče,vyhřívané rukojeti,led blinkry,nová zrcátka a jistě přibudou postupně i další doplňky.

Stroj jsem si vybral hlavně podle vzhledu. Druhé plus byl posaz na ní. Je silná,ale její potenciál se nedá pně využít,protože při vyšší rychlosti jte rádi,že udržíte řidítka. Je to takový malý traktor a ať na ní naložíte cokoli a zatáhnete za plyn,tak prostě jede stále stejně. Je to vynikající cestovní stroj se spotřebou 5-7 l podle stylu jízdy. Jezdí se s ní skvěle do zatáček,ale při neodhadnutí zatáčky vám dá najevo,že něco váží. Brzdy má vynikající. Sama vám dá najevo,jak se kní máte chovat. Má velký úložný prostor pod sedlem, kam se mi vejde lékárnička,nepromoky,výstražná vesta,krabička žárovek,podložka pod stojan,řetězový zámek a nářadí. Ostatní věci na kratší výlety se vejdou do tankvaku a na delší dovolenou se dají přidělat kufry.Byl to můj první silný stroj po zkušenostech s Jawou Mustang a 350tkou. Když má k ní člověk respekt a jezdí na ní s rozvahou,pak se vám odmění pohodovou jízdou a už ji nebudete chtít vyměnit za jinou.

Dekárna
Dekárna napsal 14.12.14 v 12:16

Souhlasím s tvou recenzí ... Já si na ni poprvé sedl a aniž bych se projel jsem řekl prodávajícímu, ať mi jí zabalí...

Drobek64
Drobek64 napsal 24.11.13 v 19:18 10b.

Je to prostě kus krásné motorky

Kulhys
Kulhys napsal 17.02.13 v 16:57 10b.

Velice povedenej moped. Primo z HK?

JardelT
JardelT napsal 04.02.13 v 15:55 10b.

pěkná mašinka, hlavně přeji štastný kilometry, ty fotky jsi fotil letos?

Dolin
Dolin napsal 04.02.13 v 08:27 10b.

Zajímavé čtení!
Ať slouží.