Honda VFR 750 (1997)

Vlastník panelacek
Vloženo 24.1.2013
Aktualizováno 23.4.2017

Měla to být alternativa k XJR,je to sice úplně Jiný "druh" ale převládly emoce

Yamaha XJR 1200: V tuto dobu málo slušných kousků.

První dojmy - Mám 15km na evidenčku a zpět.Sednu a jedu,pocitově jak kdybych s ní měl najeto spoustu km.Ten zvuk a zátah je skvostnej.Vše je na svém místě,posaz supr.Snad jenom na malejch kruháčích se dosti zavírá,to XJčko nedělalo.Asi je to těžší na předek.Tak teď už jen to počasí a hurá...

Doplňky na motorce - Výfuk laser již koupeno s motkou super zvuk,přidán nosič a kufr Kappa.V předu pancéřky.

Motorku kupuji celkem s rozumem a vítězí technika nad vzhledem.Jednoduchá konstrukce,rozvody kolama a hlavně karburátory.Rád si opravuji vše sám.

Márty500
Márty500 napsal 20.05.13 v 20:32 10b.

Taky jsem přešel z cesťáka a měl jsem problémy. Prudší zatáčky, pomalá manipulace (zavírání se...) ale nesmíš s tím zápasit, nechat řídítka dělat co chtěj, Neni na to třeba takovej náklon do zatáček. Manipuluj s tim více nohama (jako na lyžích, spíš teda kolenama).Do těch prudčích si naopak povysednout. Při potřebě prudčího nebo rychlejšího položení trochu zatlačit řídítka kontra a hned jak budeš mít dostatečnej náklon tak je povolit. Jen mý tipy, aspoň já to tak cítim a dělam a funguje mi to. Hodně štěstí a rychlý zvyknutí na motorku.