Kawasaki ZXR 400 (1992)

Vlastník 4čmela4
Vloženo 1.1.2013
Aktualizováno 1.1.2013

Motorka není moje, ale je taťky, ten stejně na ní moc nenajezdí tak že jsem mu ji tak trochu zabavil.

První dojmy - Když jsem dostal už řidičák do rukou a došel jsem za taťkou zda si ji můžu půjčit tak řekl že jo. Tak jsem vyjel a po pár ti metrech jsem myslel že to obrátím a radši si vezmu Cebruš, ale nevzdal jsem to a jak jsem vyjel z naší obce a rozjel jsem to.A popravě mě velice překvapila a to jak jela a hlavně jak se na ní úžasně dala klopit zatáčka jenom brzdy mi přišli trochu opožděné.

Motorku bych doporučil pro - Na to že jsem přestupoval na ní ze 125ky tak není to až zastak veliký skot v TP 25 jináč otevřená cca na 45-50KW. Tak že na přestup jenom můžu doporučit

Taťka sní jezdil jenom do práce a to jenom někdy, protože mě tvrdil že stým laďákem to moc řve tak jsem mu koupil originál a stejně jezdil jenom někdy. A jednou dojel z práce a říká ni je tam naprasklý levý boční plast, i když na první pohled to nejde vidět a když jsem se ho zeptal kde se mu to stalo tak mi řekl že sní jel do obchodu a když dojel na spět do práce tak si toho teprve všiml. Tak tady jde vidět jací jsou někteří lidi.
Jináč já jsem sní nad míru spokojen jenom jsem musel přijít jak sní jezdit a hlavně ještě to ho moc nemáme najezděné tak že časem přidám další dojmy a informace.

1danek
1danek napsal 30.06.13 v 10:02

cau moc te prosim o radu kolik stoji zaskrceni teto moto predem dik

Quick_T
Quick_T napsal 01.05.13 v 21:27 10b.

moc pěkný barvy, taky jsem přemýšlel :)

4čmela4
4čmela4 napsal 18.01.13 v 22:27

jo díky a klidně někdy můžeme dát sraz

biker243
biker243 napsal 18.01.13 v 18:06 10b.

pěkná Kawinka ... někdy dáme sraz , co ty na to ??

Jami
Jami napsal 10.01.13 v 22:21 10b.

Jéééé moje bývalá Kawa!!! 10b