Minibike Nezařazené (Čína) (2008)

Vlastník stanoktm
Vloženo 18.12.2012
Aktualizováno 18.12.2012

při svezení na kámošově silniční mini sem si to přál taky dost srandy na tak malém strojku

Motorka koupena od nové moto - prasklinka ze spodu kapoty ihned v obchodě sleva 300kč překvapující

První dojmy - koupil jsem to v prodejně s radosti v manualu VŠE dotahnout před každou jízdou sotva jsme zastavily před domem autem už sem tahal nářadí utahoval a at už to vrčí mohu usednout mám 190cm a když sem se na to poskládal tak to bylo celkem vtipné

Doplňky na motorce - hliníkové stupačky,slick pneu,jiná řetězovka kvalitnější,modré hadičky na bovdeny brzd světla polepy ktm

když jsem na tom najezdil několik km tak sem si to fakt zamiloval měl jsem černou lesklou tak jsem si s tím hral aby vypadala jako normální supersport udělal jsem si tam LED světla v předu i v zadu na 2 tužkové baerie mini spz dozadu předělal výfuk utlumil ho decentně a nasadil žlutý řetěz budík z fíka pod plexi aby to vypadalo a už sem jen jezdil a koupil jsem si hliníkové stupačky dalo se snimi víc klopit zatačky byly vyžší a nasadil jsem měkou směs slick :) pak jsem koupil ještě jednu na díly (modrá)jela lip tak jsem přehodil potom motor když z neznámé příčiny lehnul a už sem se nepídil čím to je