Simson S 51 Enduro (1988)

Vlastník jarin18
Vloženo 16.12.2012
Aktualizováno 23.1.2013

starý, ale spolehlivý stoj, nikdy mě nikde nenechal. projezdil sem na tom celou jižní moravu, zvládl i 300 km za den.

Motorka koupena od bartoš moto - jako prodejce fajn člověk, ale jako servisní technik... už bych mu na opravu nic nedal, důležité věci neudělá, ale hlavně opraví kravinky abych to musel platit

První dojmy - moje první motorka s papírama, před ní byly jen stadion s21 a puch s odstředivou spojkou. chvíli mi trvalo než sem se naučil řadit, ale potom to bylo parádní. dalo se jet po silnici i do pole či lesa, všude to projelo, a když ne tak se to lehce táhlo. rychlost jen do 60km/h ale co bych chtěl, v 15ti letech to stačilo až až.

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníka, bud pro dítě bez řidičáku nebo na papíry od 15ti let

moto vhodná spíš do města, má dobrý odpich a pokud všichni jedou těch 50 km/h tak je rovnoceným vozidlem, problém nastane mimo město, jste nejpomalejší a není to zrovna příjemné. ovladatelnost je výborná dá se otočit skoro na místě, je to kratší tak se stím dobře vybírají i ostré zatáčky. poruchy celkem byli časté, ale nikdy nic vážného co by nešlo na místě spravit, ale co by tak člověk čekal, vždyť už je to dědeček. nejlepší bylo že když sem ráno natankoval plnou tak sem věděl že do noci dojedu bez zastávky.