Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník John76
Vloženo 25.11.2012
Aktualizováno 25.1.2015

Je to prostě motorka s velkým M.

Motorka koupena od Motokvalitne - Dobré

První dojmy - Jasně že padla do ruky, je to skvost.

Motorku bych doporučil pro - Pro chlapy co mají rádi klasiku.

Doplňky na motorce - Padáky, laděné výfuky, širší řídítka, blatníček, přešité sedlo, miniblinkry.

Začínal jsem asi jako každý mého ročníku na Jawce 21 ( ti šťastnější už měli Simály ),
Ve 20- ti Jawa 350/634 ( ta stála celkově za prd ) pak dlouho nic a když jsem vydělal nějakou tu kačku tak jsem skočil do 3 roky starýho Bandita 1200 ten mi vydržel 3 sezony než jsem se rozhodl, že půjdu do endura a opojen krásami Dakaru jsem zakoupil XTZ 750 Superteneré, po sezoně jsem zjistil, že výlety mimo silnici mi zas až tak moc neříkají , a tak jsem zakoupil dle mne nejhezčího naháče GSX 1400, po odjeté sezóně svého rozhodnutí rozhodně nelituji.
GSX dobře jede, dobře vypadá , spotřeba je taky O.K. , zvuk díky laďákům super, pohodlí taky fajn a po počáteční investici po koupi jako je olej, řetězovka , olej ve vidlích, filtru, sadě gum ( Dunlop Road Smart II. mimochodem moc fajn gumičky ), ložisko krku řízení a rozety, se na ní můžu plně spolehnout.
Pokud ji budu srovnávat s Banďourem tak je na tom určo lépe se spotřebou a v pohodlnosti jízdy, v projevu motoru se nějak zásadně neliší, obě táhnou jako kráva:) a "vo to tady de".

Není správný formát url.

Čáp.
Čáp. napsal 12.03.14 v 20:23

Nu pěknej kousek!

Drobek64
Drobek64 napsal 24.11.13 v 19:20 10b.

Je to prostě kus krásné motorky

czech_pilot
czech_pilot napsal 05.12.12 v 17:42 10b.

Krásná klasika pro velký kluky...tak doufám že na ní taky jednou dospěju

trigr
trigr napsal 28.11.12 v 20:44 10b.

Hezké...zvuk musí být brutální

John76
John76 napsal 25.11.12 v 20:54

Dík za koment., tobě taky přeji spoustu( nejlépe všechny ) Km. bez nehod na Stromovi.