KTM 690 Enduro R (2009)

Vlastník Jirka77
Vloženo 24.11.2012
Aktualizováno 24.11.2012

Další rakušanka do harému. Nejdřív jsem chtěl úplně novou, ale na to moje domácí padání je starší kousek OK. Hlavně po tom co jsem udělal ze skoro nového ADV jsem volil raději motorku s pár oděrky, v terénu nejetou))

První dojmy - Nejhorší bylo si zvyknout na ten výhled, kterému už nezaclání štítek. Při první jízdě jsem měl pocit, že jsem nechal předek motorky v garáži. Ale po pár km je všechno OK.

Chtěl jsem zkusit něco lehčího než 640 ADV,ale zase jsem nechtěl úplně lehkou motorku typu EXC. Nejvíc sexy je te rám. Ve spojení s oranžouvou barvou je prostě super. Motor ve spojení s koncovkou výfuku AKRAPOVIC jede super. Vzhledem k tomu, že se jedná opět o KTM, není nutné se rozepisovat o podvozku. Motorku mám chvilku, ale je to úplně něco jiného ADV, byť jsou v podstatě z jedné kategorie. Dělal jsem pouze kosmetické úpravy (výměna blástrů, kryt chladiče, šroubovatelné víčko nádrže, příprava na roadbook, zadní nosič, lepší kryt motoru). Z provozní údržby jsem udělal ložiska v zadním kole. Čeká mě výměna spojky a oleje. Vzhledem k tomu že byla na motorce příprava na tlumič řízení, objednal jsem jí ho na Ježíška.

Libortri
Libortri napsal 27.03.14 v 08:01 10b.

Sen každýho chlapa! Krásná práce Ať slouží