Aprilia SR 50 Ditech (2003)

Vlastník JardaSlavonice

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 18.02.08 v 18:20

PRODANO V 12/2007 A V ZAPETI JSEM KOUPIL MAXIKA B650

napsal 14.05.07 v 21:01

vice informaci taky forum www.skutrforum.cz<br />
<br />
9.6.07 je 4.skutr snura ktera se pojede opet na Slapy ale pred tim bude spolecna vyjizdka po Praze.Uz se tesim.Jarda

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 26.01.06 v 17:50

Kdo se chce více informovat o doplncích nebo přímo o vlastnostech skutrů tak na www.adventure-biker.cz nebo www.skutr-moto.cz kde jsem častěji než tady na této adrese.<br />
Co se týče přední paraboly, ta je ze 125 ccm, ale co mám informace tak myslím že lonský model ( mám dojem že faktory) už má tuto parabolu nainstalovanou.H1/H4 co mám tak v noci svítí perfektně.jelikož taky jsem často jezdil za tmy domů tak jsem se rozhodl koupit to světlo u dealera Aprilie kde mi ji po objednání namontovali (Jihlava - Filipenský).Opravdu ty peníze za to stojí.<br />
Přední štít jsem použil asi 3x když jsem jel na delší cestu pršelo.Do 60 km/hod. je stejný jako bez štítu, ale od 60/hod. už je to o něco lepší.Sníží se sice rychlost o 10 km/hod. a nefouká na mne ale to je asi tak vše co k tomu můžu říct.Během 5 minut je zpátky namontován a popř. i odejmut.<br />
Pokud budete mít jakýkoliv informace tak na výše uvedených forech mne zastihnete dříve než tady.Nebyl jsem tady asi 1 rok proto odpovědi až ted.

DAG
DAG napsal 24.12.05 v 00:48

A ještě se chci zeptat kde jsi pořídil stupačky pro spolujezdce. Díki za odpověď.

DAG
DAG napsal 24.12.05 v 00:43

Já bych se chtěl zeptat jestli jsi tam měl dálkový už z výroby nebo jsi je musel nějak pořešit mě ty světla totiž docela štvou v noci jedu a nemůžu jet víc jak 50 Km/h protože nic nevidím.

napsal 16.12.05 v 23:46

No on ten cyklometr neni taky moc přesnej, protože záleží kam ho na kolo umíttíš a že by ta aprilka ukazovala o 20km/h víc to se mi nezdá odchylka 5km/h je ale běžná

napsal 17.07.05 v 14:59

Je to tak,tachometr na Ditechu je zoufale nepřesnej,já jsem si koupil Digitální cyklokomputer a ten ukazoval ve vyšších rychlostech o cca 16 km/hod míň než originál <br />
Zhruba do 30km/hod byla rychlost stejná ale potom už se ta odchylka postupňe zvyšovala..<br />
Ale už mi ten digitál někdo ukrad,tak zas jezdím v domění,že jedu závratně rychle

napsal 14.07.05 v 23:41

Čemu máš dneska věřit i v testech často ukazujou blbosti samozřejmě že to má odchilku směrem dolů ale podle mě ne tak katastrofickou

smazany10164
smazany10164 napsal 07.05.05 v 21:01

ahoj nemohl by si mi prosím napsat něco o rádiu chtěl bych si tuhle vychytávku dopřát taky mám aprilku 125 sr a potřebuji nějaké info

napsal 17.02.05 v 11:44

Nazdárek Jardo, sice jsem Ti posla svojí odpověď na e-majl, ale napíšu to eště jednou. Dneska jsem se právě zaregistroval na Adventure-biker a na ty testy jak si mi dával typ se mrknu jinak někdy někde na silnici či srazu ...<br />
<br />
Čao MilhauS

napsal 23.07.04 v 12:39

Tu dalkovku si sehnal kde?Dik.

napsal 03.06.04 v 23:02

Hoši nechci vám kazit pocit z toho, že SR dá 93 km/hod, ale cetl jsem test v Supermotu a tam bylo napsany ze to tacho na SR je nevychytany, meli tam napojenou TARGU a ta ukazovala 80 km/hod jako max, kdyz origoš tacho ukazovalo 100 km/hod. Ale jinak skutr peknej!

napsal 31.05.04 v 22:51

Ja stit nemam a jede po rovine solo tak 93km/h.

napsal 31.05.04 v 20:25

Při větru je třeba si dát pozor.Jinak po roztažení a rovině bez spolujezdce 90 km/hod. jinak bez štítu o 10 km/hod. více podle mne.Při dešti od 60 km/hod. a více jsem z 80% schovanej.Jarda

napsal 31.05.04 v 15:43

Jak to jezdi s tim stitem? je dost znat?