Aprilia SR 50 Ditech (2002)

Vlastník Veronica20
Vloženo 8.4.2009
Aktualizováno 11.4.2009

Apprilia SR 50 Replica byla moje první motorkářská záležitost a szkušenost :o)

Tak tenhle skútřík toho se mnou hodně zažil a naštěstí i přežil:o)

Pořídili jsme ho nový v roce 2002 v Solnici v Motosportu007, pořizovací cena v té době byla 75.00Kč

Je ideální do města,pro dojíždění, ale jak jsem se sama přesvědčila i na delší tratě. Max rychlost je cca 90km/h a z kopečka a bez baťůžku to je i něco maličko přes 100km/h. Pod sedadlem je docela pěkný kufr, do kterého se vleze helma, velký zámek ke skůtru a nebo baťoh, nákup..já tam za ty roky nacpala věcí..:o)

Jinak je to vážně neobyčejný skútřík, který je poměrně výkonný, "vylepšený" a tudíž rychlejší a díky kterému jsem mohla v teplejším období roku jezdit do školy i jinak než namačkaná v buse..

Víceméně s ním nikdy nebyly vážné problémy ani závady, vždy mě v pohodě všude dovezl a pády jsme spolu zažili jen při mém šikovném parkingu, ale naštěstí to nemělo nějaké ujmy na kráse ani na zdraví..nás obou:o))

Teď už jsem sice přesedlala na silnější 250, ale tahle malá motorka vždycky zůstane mou srdeční záležitostí, se kterou jsem se naučila i spustu věcí (například nepokoušet se už nikdy brzdit na mokré trávě a podobně:o))

Martjas
Martjas napsal 20.06.11 v 18:47

Prdlajs studna na peníze. To platí jen pro toho,co tomu nerozumí a vyměňuje díly,které si myslí,že jsou špatné a přitom vůbec špatné být nemusí. Když se mu dá to,co potřebuje,je daleko spolehlivější než karbce...

Slezi
Slezi napsal 27.06.09 v 22:02

Nj ditech to je největší skůtrařská noční můra když jede tak dobře, ale jak je na něm najeto trochu víc, tak prodat pokud to jde a když ne tak odvést na nejbližší skládku to je totiž bezedná studna na peníze

Bikeerrr
Bikeerrr napsal 25.06.09 v 01:14

jj DITecha jsem měl taky a jak to na něm lítalo Super stroj

Ninjista
Ninjista napsal 09.04.09 v 20:35