Yamaha YBR 125 (2008)

Vlastník Řeřicha
Vloženo 18.10.2012
Aktualizováno 19.11.2012

Supr stroj! Pohodlí a bezpečí.

Motorka koupena od JackLemon

Honda CLR 125: Rok výroby ukončen 2002 nebo 03.

První dojmy - Sedl jsem na motorku už za chladného podzimního počasí, ale naštěstí byla rozehřátá, takže všechno bylo bez chyby. Překvapila mě tím, že jsem se najednou cítil, jako kdybych na to sedlo prostě patřil. V porovnání třeba s CBRkem je to úplně něco jiného. Hlavně posez je zde pohodlný.

YBRko mi padlo do oka hned, jak jsem viděl jeho fotku. Líbí se mi vzhledově a potom, když jsem si přečetl o něm něco více, oprostil jsem se od myšlenky desetiletého CLRka od Hondy a už jsem nechtěl nic jiného.

První majitel tohohle stroje ho dokázal nabourat tak, že z něj nezbylo nic než jen motor. Takže fakticky je motorka z roku 2010. Motorku jsem koupil na začátku října, tak se snažím něco najezdit ještě před zimou...

Po 130 najetých km si zatím motorku nemůžu vynachválit. Vše funguje tak, jak má. Motor šlape úplně suprově - i ve dvou to jde do kopce až na 70 s lehkou rezervou. A výkon motoru umí dobře krotit brzdy. Akorát jsem musel nechat vyčistit zadní (buben), protože byla zevnitř zanesená a moc to nebrzdilo. Spotřeba taky nemá chybu. 2,5 na 100, to je jak když flusne. S nějakýma poruchama ještě zkušenosti nemám, ale podle všecho by moc časté být neměly. Jediné co, tak je levná baterka, která prý občas vypoví službu a nechce nastartovat. Ale od toho je tento skvělý stroj obdařen nakopávačkou, což mě velmi mile překvapilo.

Můžu říct, že tahle koupě opravdu vyšla! :)

cebeer
cebeer napsal 19.10.12 v 18:37

Určitě dobrá volba. Tak ať to šlape. Hodně štěstí.

Jakub_Tereska
Jakub_Tereska napsal 19.10.12 v 18:34