Yamaha DT 80 (1981)

Aktualizováno 5.4.2014

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• DTéčko konečně pohromadě

Vše vyčištěno, motor po GO již nasazen v rámu. Foto mluví za vše.

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.05.2013
    Uskutečněno: 17.05.2013
  • Čištění rámu + natření krytu motoru + příprava na přiva

Motorku jsem celou omyl vapkou, nastříkal odmaštovačem, štětečkem rozmatlal a opláchl, chrom na ráfcích jsem vzal silichromem , očistil elektorinstalaci, zaizoloval co bylo potřeba, nainstaloval nový lanko na spojku a za

Vloženo: 05.05.2013
    Uskutečněno: 05.05.2013
  • Skládání motoru

Vrhnul jsem se na složení motoru, všechna nová ložiska, vyvážená klika, výbrus, těsnění pod hlavu a válec, nová pístí sada, nový olej, nové lamely, všechny nové šrouby do motoru. Skládání proběhlo v nejlepší pořádku, m

Vloženo: 05.05.2013
    Uskutečněno: 05.05.2013
  • Nová pístní sada + lanko spojky

Klika je na generálce, píst jsem koupil +1,75 (origo vrtání je 49 mm) a vzal jsem i lanko spojky, které už bylo špatné. Válec je již na výbrusu, teď počkám na klika a smontuju to. Do 14 dnů snad bude vrčet! :-DD

Vloženo: 17.03.2013
    Uskutečněno: 17.03.2013
  • Půlení motoru

Dnes jsem vlítnul na půlení motoru, vyrobil jsem si stahovák rotoru zapalování a na půlení jsem použil již dříve vyrobený stahovák na motor. Vše šlo hladce, díly jsem dával do pytlíčků a co bylo potřeba svázal. Na půl

Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • Nová přední maska

Koupil jsem "novou" masku, samozřejmě je použitá ale zachovalá až na chybějící sklo, to nějak pořeším a půjde namontovat na yamahu :-DD Jsem zvědavý jak to bude vypadat.

• Nové zadní světlo

Zadní origo světlo se mi nelíbilo, už od tý doby co jsem motorku dovezl :-D Tak jsem vyhrabal ze zásob světlo na panelku a namontoval ho tam. Motorku to trošku omladilo a vypadá to podlě me líp. Posuďte...

Uskutečněno: 28.02.2013
  • Tlumiče, nový olej a gufera

Vyměněny gufera v předních vydlích, protože propouštěly olej, snad se to s novýma změní.

• Píst K.O.

Nedalo mi to a sundal jsem hlavu, a nestačil jsem se divit. Píst byl z vrchu u krajů roztavený, řikal jsem si to je dobrý. Ale to jsem ještě nevěděl co mě čeká když sundám válec. Píst totálně na kaši, půlka vrchního krou

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.02.2013
    Uskutečněno: 17.02.2013
  • Rozebírání

Motorku jsem rozebral abych ji vyčistil a převařil se spodek rámu u stupaček, jsou moc vystrčené.

Vloženo: 17.02.2013
    Uskutečněno: 17.02.2013