Honda CBF 600S (2011)

Vlastník Asguard
Vloženo 2.10.2012
Aktualizováno 8.5.2013

Prostě krásná motorka. Pokaždé se těším na další jízdu.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Vše bez problému, velmi vstřícné jednání

Yamaha FZ6 Fazer: víc se mi líbí honda :-)

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky, vše se dá nastavit podle postavy. Prvních pár km jsem si musel zvykat na 80 koní. krásně se vede, pordží opravdu všude. a dá se na ní i pohodlně cestovat.

Motorku bych doporučil pro - Všem začátečníkům a motocyklovým navrátilcům :-)

Motorku jsem vybíral dlouho, protože jsem sháněl stroj na každou příležitost, hlavně cestování (občas i ve dvou). Důležité pro mě bylo stáří motorky, nájezd a aby to nebyl stroj, který mělo přede mnou 15 lidí Sehnal jsem tuhle krásku za perfektní cenu a ještě navíc v barvě, která se jen tak nevidí ( auto mám taky bílé ) Zatím toho sice o spolehlivosti moc napsat nemůžu, ale už jsme spolu něco zažili a zatím mě vždy podržela. Co jsem četl články o tomhle stroji tak by měl být velice spolehlivý tak uvidíme. Dnes jsem přezul přední pneu z Battlaxu BT021 na roadsmart 2 a rozdíl je neuvěřitelný. Motorka se krásně sklápí do zatáček, táhne krásně už od spodu a cestování na ní je pohodlné.

skosik
skosik napsal 01.03.15 v 17:45

tohle barevné provedení jí sluší asi nejlíp..i s tím lad'ákem..

Asguard
Asguard napsal 08.05.13 v 11:31

tak jsem si pohlídal spotřebu a dělá to na 233km 10,9L benzínu (město - dálnice, město , okruh(30min) dalnice) 4,7L/100 - nádrž 21L na 447KM

Asguard
Asguard napsal 04.10.12 v 09:59

spotřeba upravena na 400 Snad už je to reálnější

keto
keto napsal 03.10.12 v 08:41

Pěkný kousek spotřebu při rychlosti 200km/h opravdu neřeším hodně pohodových km

jawaman
jawaman napsal 02.10.12 v 21:32

parádní barevná kombinace, jenom uváděný dojezd na nádrž 500 km se mi trošku nepozdává