Kawasaki VN 1500 (1993)

Vlastník oldbajker
Vloženo 28.8.2012
Aktualizováno 22.6.2018

Protože se moje žena odpoutala ze zadní sedačky a začala pilotovat vlastní stroj, musel jsem zauvažovat o změně moto.

První dojmy - Je to kus jak autobus

Radiánkovi se rychlost kolem kochací 80ky moc nelíbila a tak jsem začal uvažovat co pořídit, aby nám to spolu lépe klapalo. Je jasné, že k chopperu holt zase jen chopper, ale jakého si při výšce asi 185 cm vybrat a nevypadat jak vosa na bonboně? Tak jsem pátral a hledal a pokukoval a surfoval a ejhle...Kawa, 15ka, celkem slušný stav a ta cena... to se musí vidět zblízka. A tak opět cesta do Holandska, trošku handlování a véenko bylo doma. Byla na něm samo trocha práce, byla lehce odstavená a bez údržby, ale nic co by bránilo ji zprovoznit. Byl tu červen a sezona začíná. Takže honem na značky a jezdit ne? Hned v červenci jsme s mámou o dovolené projeli Jižní Čechy. Máma s od podzimu čerstvým řidičákem přece musí jezdit, aby se zdokonalila. To jsem ji měl ještě v origo stavu. Po dovo jsem našel v inzerátu blatníky na novější model. Ty jsou přece hezčí ne? Dovezeny, upraveny, namontovány. Vzhledem ke krásnému podzimu, jsme eště stihli najet spoustu kilásků po naší vlasti. Máma se zdokonalovala, stroje sloužily dobře, tak proč sedět doma, že jo. V zimě konečně došlo na větší údržbu, hlavně vzhledovou, protože v tom Holandsku je nějak slaný vzduch a všechno hliníkové bývá zoxidované. Taky původní lak měl už nějaké ty nedostatky, takže i na barvu došlo. K tomu samozřejmě i nějaké ty doplňky...plexi, brašny... To až samozřejmě na jaře, protože v zimě je přece času dost ne? A od té doby zatím jezdíme a jezdíme a kocháme a kocháme...

Bubu57
Bubu57 napsal 25.06.17 v 15:23

Ahoj nedávno jsem se stal majitelem Kawy 1500 a trochu si ji chci přizpůsobit dej mi typ na to přední plexi hledám a nemůžu dohledat aby mi sedělo přes ten tachometr ,předem díky Jirka.

BaluJarda
BaluJarda napsal 22.03.15 v 07:23 10b.

Hezká Kawa ,přeji jen samou pohodu v sezoně 2015 a máš to za 10

mikru
mikru napsal 10.09.14 v 15:41

Také po jední takové pokukuji. Ale děsí mě stav tachometru. Přes sedmdesát tisíc. Jinak hezký kousek.

Ferlach
Ferlach napsal 09.06.14 v 16:44

Ahoj , mám dotaz a prosbu zároveň , mám stejnou krasavici i v barvě , nemáš k tomu origo manual ?
Potřeboval bych vyladit karburátor a nic k tomu nemám

Boža
Boža napsal 29.08.12 v 19:07

Velmi pěkné moto přeji pohodu na cestách 10 b.