BMW K 1200 LT (1999)

Aktualizováno 3.4.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Dr.Kuku napsal 03.09.12 v 18:53

Jo ještě k tomu radiu. Opravář si s ním nevěděl rady,tak mi ho vrátil. Při proměřování jsem zjistil, že mi baterka dává jen 11V a to by mohl být zakopaný pes. Chtělo by to podrobné elektrické schéma celého stroje, jinak to bude jen otázkou pokus-omyl. Nákup nového radia nechám, až když zjistím, že to doopravdy nejde. Další věc je, že na radio motorka nejezdí.

Dr.Kuku napsal 03.09.12 v 18:43

Díky za nabídku rád s zúčastním, ale zatím i s baťůžkem se strojem seznamujeme a na jeden zátah dáme cca 400km, což není zrovna to co bych si představoval.

9666
9666 napsal 03.09.12 v 09:22

Zdarjééé chlapáku, tak doufám že vydržíš u tohoto modelu a budeš spokojený. Jezdím hodně s kamarádem který je z Němčic na Hané, tak pošli tel. číslo a jak budem někam vyrážet, dáme ti vědět a můžem se někde potkat.
Ať jsi spokojený a vždy dojedeš do domácího přístavu

PS.je to asi měsíc co jsem měnil rádio, jelikož oprava je jen hokuspokus já jsem koupil nové,ale vím že někdo v bazaru ho prodává. Tak se sním zkontaktuj, a třeba něco vymyslíte. Nové stojí 13.400 s dph.a on za něj chce 10.000.- tak třeba něco usmlouváš. Měj se fajn.
meve 9666

Dr.Kuku napsal 24.08.12 v 22:01

Diky.

holtík
holtík napsal 20.08.12 v 15:47

Myslím že jsi zvolil správně. Je to super cesťák který tě nenechá nikde v bryndě. Přeji ti s ním hodně krásných zážitků. Desítka na rozjezd jako bonus.