Yamaha XVZ 1300 Venture Royale (1991)

Vlastník Tridac
Vloženo 17.8.2012
Aktualizováno 3.9.2015

Bezkonkurenční cestovatel, pohodlný, maximálně vybavený

První dojmy - Co napsat zajímavého pro tento stroj. Spotřeba velmi dobrá, jízda super, pohodlí maximální, to co má ve výbavě je fantastické. Mám ji tři dny a přidám recenze až se rozjezdím, zatím 800 kilometrů, ale denně dostáváme do těla na souhru oba.

3.9.2012
K dnešnímu dni najeto 3032km a spokojenost. Nutno provést opravu spojkového válce. Jízda spokojenost, pohodlná, výkonná, velmi dobrá spotřeba. Bezvadné topení na nohy, ticho za plexisklem i při mé výšce 192 mám 55cm plexi a otevřenou přilbu naprosto v tichu a bez větru.
Na mí stránce aktualizuji pravidelně návody, manuály toho, co se učím s touto motorkou. Jako například ovládání tempomatu, ovládání rádia a podobně.

hope
hope napsal 22.02.17 v 10:53

Ahoj.
Je to moc pekný kus.
Prosím niekde som sa dočítal že si napísal článok o ovládaní tempomatu.
Je to pravda?
Ak ano ako sa k nemu dostanem?
Peter

Tridac
Tridac napsal 07.04.14 v 20:06

Díky, snažím se.

Kadlos
Kadlos napsal 07.04.14 v 15:21 10b.

víc už to nejde je nádherná ... líbí se mi když motorky, které už něco malinko pamatují, jsou v takové skvělé kondici. Radost za 10!

jikov
jikov napsal 10.03.13 v 17:06 10b.

Super mašina i fotky.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.02.13 v 09:27 10b.

krásná pohodovka na dlouhé trasy