Kymco Like 125 (2012)

Vlastník Taffey
Vloženo 5.8.2012
Aktualizováno 5.8.2012

No, dvě kola jsem nikdy nepotřeboval, ale zato potřebuji furt něco, co mě rychle zaveze na místo dobrého světla, protože hodně fotím. Do kastle vzadu nacpu fotovercajk, na háček hvízdnu stativ a fičím. Velmi skvělá mašina. Na ty věci.

Kymco Like 125 je parádní retro skútr. Mám ho v retro béžovo hnědé barvě. Má to fajn odpich, ve městě jsem na druhé straně křižovatky první. Fakt to fičí. Na mou váhu skvělé, Nikdy jsem žádná dvě kola neměl, kromě Jawy 05 před 35 lety. Ale to se nedá srovnat. Dojmy jsou vynikající, jsem nadšen, ale mám ho krátce, tak víc napíšu po prázdninách.

Taffey
Taffey napsal 06.08.12 v 15:16

Díky, doufám, že si ho užiju. Nesnáším vedro, a při těch 33 stupních, co jsou třeba teď, je jízda kolem 80km/h s odvětrávanou helmou úplná paráda. No, ono se už like 125 v této retro barvě nedělá od dubna, mají to jen v bílé a černé, což jsem odmítl. Pro Ameriku se ještě dělají v ohnivě červené, to je taky nádhera. Měl jsem na mále, v republice už není jediný béžový kousek a nikdy nebude, tak jsem se, v podstatě, rozohnil a zastoupení Kymco v Německu, pro Evropu, jsem řekl, co si myslím, že to mají všichni furt v nabídce ale že to už sehnat nejde. No, nevěřil jsem vlastním očím, když mi, druhého dne, přišel mejl, že když ho tak hodně chci, že zjistili, že ještě dva kousky jsou v prodejnách po Evropě a že mi ten jeden, do Opavy, vezou. Neuvěřitelné.

MimoCZ
MimoCZ napsal 05.08.12 v 22:38

Loni jsem nad ním uvažoval. V té béžové je nejlepší. Bohužel z finančních důvodů jsem pořídil starou italku. Držím palce, ať to fičí