Husqvarna TE 450 (2006)

Vlastník ovečkyn93
Vloženo 5.8.2012
Aktualizováno 9.4.2015

super masina ,krasna, ani lehka ani tezka, silna nekdy az moc

Motorka koupena od drake89 - ochotny

KTM EXC 300: důvod neuveden
KTM EXC 450: důvod neuveden
Husaberg FE 550: důvod neuveden
Husqvarna TE 450: důvod neuveden

První dojmy - super sila ,zvuk, konstrukce

Motorku bych doporučil pro - tak zalezi kolik kdo chce kolik do toho vrazit penez...jelikoz ji mam moc rad tak porat neco noveho (radicka.startovacka,baterka,polepy) jinak klasika -benzin,olej ,filtry oil,filtry vzduch. vyprat, brzdove kapaliny ,chladici kapaliny,serizovani ventylu ,pneu ,apod...toto jsou celkem caste veci a nejsou zrovna levne takze kazdy si musi rozmyslet co chce jezdit... ja sem hobik a sem spokojeny jak v lese tak na tarti tak i- na ceste -zadne dalky urco ne

husqarna- super masina zatim funguje jak ma sily ma dost, hmotnost je taky slusna ,zvuk je super drazdidlo na myslivecky , zatim mam najeto jen par motohodin tak nemuzu poradne hodnotit, ale uz po prvnim svezeni sem si byl jisty ze bude doma, ovladani, el starter, ze zacatku jezdena jen po lese a loukach, ted se se chysta na stk tak doufam ze dopadne vse dobre. a zacnou vylety i po cestach i necestach. motorka neni sice na delsi vylety ale zato je staveny do dost tezkeho terenu. pro mne vyhovujici
z blata na silnic a spatky . servis je sice kratsi ale k teto motorce to patri takze takovy kompromis za vykon a jizdu.

Zacinal jsem na podomacky udelanem pinckovy jawa 20, pak čz 175/477 , jawa 20 pioner , jawa 350 upravenou ,jawa 250/590 sport -tu mam dodnes ale je predelana do terenu , a zase poskladana čz 175/477 upravenou ,a momentalne husqarna te 450

tak jsem najel cca 50 mth a spokojenost, par veci jsem musel vymenit za nove ,ale jinak ok krome (dost caste vymeny oil a kontroly )
mozna do budoucna neco novjejsiho !-P

uz jen vzpomiiinky...

Zemanek1
Zemanek1 napsal 05.12.21 v 17:45 10b.

Ahoj, mas pěkný stroj. ?? Nevíš prosím kde sehnat vyměřovací kroužky do kol? Předchozí majitel to dal na motardy a musel zbrousit kroužky. Díky za radu. Při nasazení kola na drapaky se běžící zadní kolo a přední nejde utahnout

Více na: https://www.motorka...etail&ddid=78963