Husqvarna SM 125 (2006)

Vlastník mickkom
Vloženo 31.7.2012
Aktualizováno 29.12.2013

Koupil jsem už otevřenou verzi s dalšíma úpravama. Ital který to upravoval evidentně si moc nedělal násilí s nějakou přesností takže v zimě došlo celkové repasi.Malý motárd pro brutální styl ježdění. Na závodních gumách slušná zábava.

První dojmy - hustý

Klady? lehkost,ovladatelnost ale předvším nenáročné na údržbu. I když letos druhé destičky včetně kapaliny po dnu ježdění na okruh kapalina byla víte kde... Nastavení zadního tlumiče udělalo divy i na takovém malém motardu.
Espézetku už mám strčenou před kolem přišroubovanou k filtr boxu. POLICIE zatím neprotestuje. Blinkry zbytečná věč teda jen zední, ale bez kabelů jelikoš se mi nelíbil přepínač na řídítkách. Prostě a jednoduše komu se to nelíbíta to má blby včetně strážců zákona. HEHE

letos jsem přešel na závodní benzín VP RACING používaný v rally autech a 102oktanů a to je mazec jaký to je rozdíl

- Zápory snad jeden přední tlumiče bez koupi nových pružin a jiného oleje nejdou seřídit.

geeorg
geeorg napsal 28.06.14 v 16:53 10b.

Moc hezká dávám 10b plánuju ji udělat podobně :)

mickkom
mickkom napsal 26.01.14 v 20:37

díík od této fotky uplynul nějaký čas, dneska jsou tam opět nové věcičky spíš design.

Radekva
Radekva napsal 11.01.14 v 19:34 10b.

Parádní

Jenichoves