Honda CBF 600N (2006)

Vlastník Romano73
Vloženo 30.7.2012
Aktualizováno 20.1.2013

Stříbrná Honda CBF 600N, koupená jako jetá, doufám, že se na ní pořádně naučím jezdit a pak se uvidí, co dál.

První dojmy - První dojmy byli skvělý, motorka je hodná, skvělá pro začátek, hodně se na ní člověk naučí, dá se s ní jezdit i hezky svižně, rozhodně nelituji téhle volby. Asi časem bude nahrazena něčím silnějším, ale to je holt vývoj.

Motorku jsem si koupil jako začátečník na naučení a vše co se o ní píše, určitě sedí. Je to příjemná motorka, lehká na ovládání, a pokud chcete, docela rychle jede. Zatím se držím v nižších rychlostech, na cestách tak okolo 100, na přehledných delších úsecích 130 - 140 km/ max, pak už na ní docela fouká, a to i přes větrný štítek.
Má širší řídítka, padáky, ukazatel zařazené rychlosti, štítek PUIG, kufr SHAD
Najel jsem zatím tak 1500 km, tak se s ní seznamuju. S každým ujetým klilometrem mě baví čím dál víc. Fotky dodám co nejdřív.
10.9.2012
Tak zatím mám najeto 4.000 km a už si docela dobře rozumíme, snažím se jezdit
co nejvíc. Pořád vládne u mě velká spokojenost s výběrem motorky, je to naprosto lehce ovladatelná motorka. Absolvování motokurzu s Mírou Lisým hodně pomohlo, doporučuji všem vyzkoušet.
Cíl pro letošní sezonu - najet aspoň 6 -7 tis km.
22.10.
Najeto zhruba 6000 km, motorka je spolehlivá, pohodlná a moc rád na ní jezdím.
Už jsem si na sebe pěkně zvykli, limity se posunuly.
S motorkou se i dá pěkně cestovat, delší trasy zvládá úplně v pohodě, spotřeba při normální jízdě je okolo 5 litrů.
Bohužel to vypadá, že sezona pomalu končí.
Co budu dělat přes zimu bez motorky si neumím představit, hrozně mě ježdění chytlo, je to skoro posedlost. Budu se tak těšit na další sezonu, pořídím novou zadní gumu, předsezonní servis a budu se těšit na první výjezd v novém roce.

Blackhand71
Blackhand71 napsal 05.09.12 v 20:28

Spolehlivy stroj . Dobra volba.

klara.1983
klara.1983 napsal 31.08.12 v 10:26