Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník djangi
Vloženo 22.7.2012
Aktualizováno 27.1.2013

Vloženo: 22.09.2012, Uskutečněno: 22.09.2012, Stav tachometru: 25780 km, Zhlédnuto: 10x

Dneska jsme se s kamarádem vypravili zase na burzu. Cesta tam byla fakt výživná neboť bylo pod mrakem, docela kosa a neskutečně fučelo, že jsem míval namále, abych Simáka udržel na cestě Asi v 1/4 cesty navíc začlo pršet, naštěstí pršelo možná tak půl cesty ani ne a přestalo . Já už jsem nesháněl skoro nic, ale na burzách bývají zajímavé věci, takže jsem jel. Samozřejmě jsem neodjel s prázdnou. Začlo to domluveným chromovaným ráfkem na Maneta, přes multimetr a skončil jsem u dobových rukavic k Manetu. Kamarád chtěl pořád nějakou zetku (nejvíc asi 150c), ale když jsme narazili na stánek, kde byl základ (tak 1/2 Maneta) za 2300,- v perfektním stavu, tak bylo jasné s čím se pojede domů . Rozdělili jsme si náklad (kamarád bral rám, parabolu a vidli. Na mě zůstala nádrž. Cesta vcelku v pohodě, akorád jsem jednou musel nádrži upravit úchyt (po pár km skoro vyletěla ven), poté až domů bez problému. Jediný problém při sundávání nádrže Já deb*l ji blbě chytnul a tak letěla z nosiče až na štěrk a tím jsem na ní udělal první důlek Holt stalo se. Těším se až ho kamarád dá dokupy a budem jezdit dva na Manetech Celkově to bude v okolí třetí Manet o kterém vím (vč. toho mojeho).

• Motosraz Pstruží + Akce části organizátorů

Tak včera jsme spolu opět zajeli na Pstružanský sraz. Ráno jsem Simáka ještě šplíchnul a přeleštil, byla to paráda :-), vzal jsem ségru za sebe a vyrazili pomáhat s nachystáním. Už kolem 12h začali jezdit první nadšenci

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.10.2012
    Uskutečněno: 06.10.2012
  • Kompletní dekarbonizace+nové píst. kroužky a přechod na

Tak původně jsem chtěl jen vyčistit výfuk (začalo z něho lítat nějak moc bordelu a nějak se mi zdálo, že to moc nechce jet).Původně jsem si myslel, že výfuk vypálím, po pár pokusech jsem zjístil, že to nebude tak jednodu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.09.2012
    Uskutečněno: 21.09.2012
  • Nákup v mototechně, smůla a testování

Vzhledem k tomu, že bez krytu výfuku jsem si 3x spálil nohu, odřel na něm chrom a možná ho i potloukl, tak jsem chytl nerva a zajel hned po škole do mototechny. Prvně jsem chtěl jen ten držák toho krytu, ale potom jsem s

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.09.2012