Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník djangi
Vloženo 22.7.2012
Aktualizováno 27.1.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

patt_01
patt_01 napsal 27.09.14 v 09:51

Pracovní simson je nejlepší :) mám taky jendoho takovýho olezlýho a ten chodí jak hodinky a nikde mě nenechal, akorát že tam má motor 29tis bez GO :) a jezdí se stylem, full gas :D

djangi napsal 11.01.14 v 22:53

No moje to byla teda az 3. Pojizdna motorka, ale je to tak :) teda pokud se neprisere neco v elektrice, tu pavucinu, co soudruzi nemci vymysleli -.-

patt_01
patt_01 napsal 11.01.14 v 20:06

Hezký, moje první mtoroka byla taky simson, najel sem na něm asi 13tis km, motor původní, najeto 28tis poctivých bez výbrusu, pak sem ho předělal na 70tku... Nikde mne nenechal - simsoni sou perfektní strojky :)

djangi napsal 12.09.13 v 20:36

jak říkáš krom elektriky je to udělané parádně, ale asi právě kvůli ní mám raději fichtla a to i přes to, že jsem elektrikář, holt na cestě už je jedno, jestli na to mám papír nebo ne, ale jak nemáš sebou náhradní tyristory apod. tak máš po prdeli :) Když jsem letos jel na Melecháč na fichtlu, tak i přes to, že se mi zdálo, že jede hůř, tak se mi cestovalo příjemněji, takže Simson zůstane asi už jen nostalgie ;)

Telďas
Telďas napsal 10.09.13 v 17:40

pěkný simson a pěkně vedený profil co bych za to dal mít místo fichtla simsona pořád jsem zaviděl kamarádovi a pořád jsem si ho musel pučovat jak se na tom člověk sveze tak to nepustí je to srdeční záležitost na tu dobu a i dodnes je to skvěle technicky vymyšlené(až na tu elektriku )...škoda ,že jsi ho prodal snad se k němu vrátíš

djangi napsal 12.09.12 v 19:17

Za ty prachy a spotřebu, které bych nedosáhl ani na babettě to stálo za hřích

fichtlrider
fichtlrider napsal 12.09.12 v 19:16

pěknej simál na normální ježdění je to super