Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník djangi
Vloženo 22.7.2012
Aktualizováno 27.1.2013

Vloženo: 28.07.2012, Uskutečněno: 28.07.2012, Stav tachometru: 22616 km, Zhlédnuto: 1x

Dneska jsme s kamarádem (Dandy 50) nalili do svých strojů každý 3l benzínu a jeli ty malorážky trochu protáhnout Vydali jsme se směr Lubno, Janovice, Přehrada Baška, kde jsme trochu zkysli jak jsme klábosili :D Poté tou samou cestou domů, kde jsme se ještě a chvíli zastavili u Penzionu Šance, kam jsem se podíval do nádrže a bylo fuč podle mě minimálně 1-1,5l benzínu, takže jsem dost zvědavý na spotřebu (karbec je seřízený, resp. tam ani nic seřizovat skoro nejde, svíčka cihlová). Dojel jsem domů, kde na mě čekalo milé překvapení a to TP, ten jsem ještě dalších 14dní vidět neměl...

• Motosraz Pstruží + Akce části organizátorů

Tak včera jsme spolu opět zajeli na Pstružanský sraz. Ráno jsem Simáka ještě šplíchnul a přeleštil, byla to paráda :-), vzal jsem ségru za sebe a vyrazili pomáhat s nachystáním. Už kolem 12h začali jezdit první nadšenci

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.10.2012
    Uskutečněno: 06.10.2012
  • Burza Rožnov p./R.

Dneska jsme se s kamarádem vypravili zase na burzu. Cesta tam byla fakt výživná neboť bylo pod mrakem, docela kosa a neskutečně fučelo, že jsem míval namále, abych Simáka udržel na cestě Asi v 1/4 cesty navíc začlo prš

Vloženo: 22.09.2012
    Uskutečněno: 22.09.2012
  • Kompletní dekarbonizace+nové píst. kroužky a přechod na

Tak původně jsem chtěl jen vyčistit výfuk (začalo z něho lítat nějak moc bordelu a nějak se mi zdálo, že to moc nechce jet).Původně jsem si myslel, že výfuk vypálím, po pár pokusech jsem zjístil, že to nebude tak jednodu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.09.2012