Husqvarna SM 125 (2008)

Vlastník Jenichoves
Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 14.1.2013

Supr motorka pro šestnáctileté kluky co mají řp A1. Není co dodat-super vzhled,krásný zvuk a hezký zátah na 125ccm. Mám ji celkem krátce,máme spolu najeto tak 1200-1300km.

První dojmy - . . . .

Když jsem udělal řidičák měl sem doma Yamahu XT125X s lad'ákem. Stále mě ale něco táhlo k tomu ochutnat vůni dvoutaktu. V tu dobu kamarád prodával tuto Husku. Rok 2008,najeto minimum,krásný polepy RM Design od Radovana Míla,široká zadní guma... Nebylo co řešit. Motorku jsem koupil a už při jízdě domu mě motorka padla skvěle do ruky. Postupně jsem zkoušel co si při jízdě k motorce můžu dovolit,jak projíždět zatáčky atd.. Zadní guma (Dunlop) o šířce 150 po zahřátí začne neskutečně ''lepit'' a zatáček se opravdu netřeba bát. K Huse sem dostal ještě zadní blatníček Acerbis,který jsem tam ihned dal.. Mám vykuchané koleno a přírubu ke karbecu. Jinak originál stav. Zde přikládám pár fotek. A hurá do sezony.

7.8.2012- Máme spolu najeto zase o něco více a tak přidám pár postřehů a zkušeností. Husku jsem nechal otevřít,výkonově je ted' kolem 20ti kW - už jede opravdu moc pěkně !! :D .. Dal jsem nové přední desky Goldfren -700kč a čidlo na rychlost+ujeté km.. Co mě taky hodně překvapuje je to,že Husqvarnu spousta lidí okukuje a obdivuje když někam přijedu.. To jsem s XTéčkem nezažil Můj závěr je zatím takový,že bych jí nedal z ruky ! .. Dnes se opět chystáme na menší projížd'ku ..

Stýf_04
Stýf_04 napsal 09.11.20 v 01:07 10b.

Chtěl bych se zeptat kolik oleje tam lejete/leješ??
A nejlépe i jaký

Jenichoves
Jenichoves napsal 01.12.12 v 11:16

Díky moc

Kroczen
Kroczen napsal 30.11.12 v 15:24 10b.

Nádherná Huska,Jak už tu někdo řikal,10bodů je málo..:)) Krása

Jenichoves
Jenichoves napsal 08.08.12 v 11:57

Já vím,je to supr motárdek :)

mickkom
mickkom napsal 07.08.12 v 16:02

posílám 10b ještě zauvažuj o celkovém otevření a pak teprv uvidíš co se skrejvá v tomhle italovy.