Yamaha YZF-R1 (2003)

Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 5.10.2012

Vyjížďka na jih

Vloženo: 29.07.2012, Uskutečněno: 29.07.2012, Zhlédnuto: 4x

Sobota ráno, sluníčko hlásí přísliby pěkného pařáku... S Raptíkem jsme se usnesli, že je třeba se bránit přehřátí organismu kontinuálním ochlazováním vzduchem Třebas cestou do našich oblíbených jižních Čech. V 11 sraz s Adlusem u nás před domem, ve 12.30 nabrat v Týně Pabola a můžeme jet. Je to více méně první větší vyjížďka s mou novou číčou. Snažila jsem se nebrzdit grupu, ale bylo znát, že s R1 ještě nejsem naladěná na stejnou notu. Takže vyjížďka byla pro mé souběžníky spíše kochací. Nu což, příroda kolem Lipna je taky zajímavá Dali jsme si dokonce i výlet s výšlapem na Vítkův Hrádek, super.
Ovšem, aby to nebylo tak jednotvárné, cestou zpátky jsme chytli brutální lijavec, který spolu s poruchou dobíjení u Raptora zapříčinil, že jsme ani domů nedojeli a zapíchli to v soběslavském autoklubu, kde jsme byli milými a pohostinnými lidmi přizváni na narozeninovou párty Pavlíkova kámoše. Neplánované akce = nejlepší akce Díky za perfektně strávený večer, společnost dobrých a zábavných jawistů a pravidelný přísun pepermintového likéru
Dojezd domů v neděli odpoledne, celkem něco mále přes 500 kilásků. Krása.

B.A.N.D.I.T. (0) napsal 02.08.2012 v 19:37

hezká a také majitelce to moc sluší

adlus (20) napsal 31.07.2012 v 18:45

Sprosťák jeden :) :) :)

Milunie (0) napsal 31.07.2012 v 17:41

No to bys nevěřil. Jeden z nich mě dokonce eště vystrkoval loktem, ať se nelísám!

adlus (20) napsal 31.07.2012 v 16:40

co to máš za kamarády že Tě nechají stát venku na dešti

• Vyjížďka po krásách středočeských

Nechanice a Hrádek u Nechanic. Akorát že ty lenory lenivé na hrádek nevyšlápli. Vyjížďka plná zastávek a kafrání, hezky strávené odpoledne ;-) příjemných 200 kilásků.

Vloženo: 04.09.2012
    Uskutečněno: 04.09.2012
  • Vyjížďka do Kašperských hor

Návštěva motomuzea + exkurze na skokanský můstek :-D Celkem dnes krásných 420 kilásků :-)

Vloženo: 25.08.2012
    Uskutečněno: 25.08.2012
  • Výměna řetězové sady

Tak po cca 2500 kiláscích už původní řetězovce definitivně odzvonilo... (n) Ale po výměně si řetízek jen hučí. Pěkně pozvolna, aby se dobře zajel. (y) A super zjištění - cvakání v motoru při nízkých otáčkách definiti

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.08.2012