Yamaha MT-01 (2007)

Vlastník Bat_CB
Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 3.7.2013

Moje již třetí MT-01 v pořadí:)
Tak mašina šla do dobrých rukou k MT nadšenci:) (jurajda)

První dojmy - První MT-01 jsem koupil r. 2005 od pana Kabourka z písecké Yamahy, pojezdil cca dva roky a šla do světa (kdysi jsem jí tady měl v registraci, ale profil mi jaksi zmizel za ty léta:)). Druhá byla z nejmenovaného velkého pražského motobazaru, po telefonu údajně nebouraná, realita byla ovšem jiná:) No vem to čert, poladil jsem a měl ji opět cca dva roky než šla zase do světa a zkusil jsem na jednu sezonu Moto Guzzi V11. Teď po tříleté pauze, věnované rodině, jsem se ani nerozmýšlel a MTčko byla pro mne opět jasná volba:)

Začal jsem jezdit (pominu-li malé motorky) někdy před 12-ti lety a to na Suzuki VZ 800 Marauder, pak byla Kawasaki 1600 Mean Streak a pak už jen MT s malou zastávkou u Moto Guzzi.
R.2007, od původního majitele poměrně hezky vyladěná:

Akrapy + kroužky
Sedlo DDT Custom
Padáky
Páčky, závaží, gripy
Carbon doplňky
Zadní nosič + držák navi
a další drobnosti...

Shodil jsem pouze přední štítek a zadní odrazku:)

Na fotkách jsou všechny tři holky (stříbrnou má ode mne můj kamarád:)

khola
khola napsal 07.12.12 v 17:59

jo nadherna holka hlavne ten cernej motor

Doth
Doth napsal 02.11.12 v 23:44 10b.

j.r.ewing
j.r.ewing napsal 19.09.12 v 10:30

10b Nádherná

Bat_CB
Bat_CB napsal 09.08.12 v 11:57

Andrejska: nebyl jsem na srazu tak 4 roky:) Díky za hodnocení (všem)

Andrejska
Andrejska napsal 08.08.12 v 22:36

10 z 10
Nebyl jsi náhodou v Chlumci na motosrazu? minulý víkend?