Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník Gabuška
Vloženo 7.7.2012
Aktualizováno 15.3.2018

Sny se mají plnit... 6.7.2012 se mi splnil ten můj!! )

První dojmy - Je krásná, je sexy, je moje! :-) Pořád jsem nemohla uvěřit tomu, že si ji vezu domů a neustále jsem kontrovala jestli nám na tom vozíků nelehla! :-D Velký rozdíl a největší problém pro mě byla manipulace a výška motorky, ale chce to cvik! :-)

Zatím vidím jen samý kladný stránky a doufám, že se časem neobjeví žádná zaporná!

Je přesně taková jakou jsem ji čekala. Všichni mi řikali, že nebudu spokojená s pohodlím pří delších trasách a mám to přesně naopak!! Jediný co mě pobolívá je pravé zápěstí,ale i to se dá přežít . Zatím je zavřená na 25 kw ( úpravu provedli ve FREE MOTO v Prostějově- se vším naprostá spokojenost! )
Největší strach jsem měla z manipulace a z otáčení, ale i to je zatím bez problémů a jsem za to ráda. Mám jí o pár čísel sníženou takže dostanu na zem aspoň na špičce jedné nohy Snad se do toho pořádně dostanu a naučím se projíždět i ty zatáčky..přeci jen je to opravdu velký oproti 125. To zrychlení je perfektní! Všechno jen kladné stránky teda vlastně i jedna záporná se najde...ta spotřeba mě zabijí!!
Ještě bych letos chtěla dokoupit tlumič řízení tak uvidíme jak se poštěstí!

Béčko

Kohoutek94 napsal 11.12.14 v 09:54

Krásné holky

chipmank
chipmank napsal 05.11.14 v 12:59

Kurňa, zas mám poslintanou klávesnici... SLuší vám to moc oběma Tak hodně šťastných kilometrů. Mimochodem...Free Moto - tam servisuju taky. Mám to asi 500m od baráku, kde mám motorky

LiborCBR
LiborCBR napsal 25.09.14 v 08:58 10b.

Dobrá volba, přeji Ti hodně pohodových a rychlých kilometrů a dávám 10.