Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník Hanyss
Vloženo 27.6.2012
Aktualizováno 3.1.2014

Skvělá, prostě famózní, dokonalá motorka ze třídy naháčů. ;)

První dojmy - Radost jak hrom!

Domu jsem si ji přivezl 26.6.2012 a měla na tachometru 46 600 km. Je to moje první motorka, sice hned pořádná, ale můžu Vám říct, že z ní jde pořádnej respekt, a jezdím teda dost s rozumem. Povozeníčko je na ní ale suprový, krásnej hladkej chod, jak je těžká tak se ani nijak netřepe, nechvěje, tlumiče krásně tlumí jízdu. Zatím mám za sebou pár-set kilometrů a musím říct, že mě stále překvapuje a tak nějak se s ní sžívám. Co se týče motoru tak ten krouťák je fakt nechutně boží, velký kvalty při malý rychlosti to vezme suprově, nedusí se a hned táhne, to pak člověk nemusí ani tolik řadit :)) Spotřeba je někde kolem 6-ti litrů na sto. . . JO a ještě šla do barev, podle mého gusta :))

Na motorku je taky potřeba ta správná výbava, a tak mám od známého straší kombinézu, boty, rukavice a helmu jsem koupil funglovku vyklopnou Nolan-N90 Special. Časem obměním i zbytek vybavení za nové.

Na závěr se taky musím pochlubit, že už jsem i pořádně zmoknul, při návratu z jedné projížďky, to se holt stane. . Jinak se těším na další a další vyjížďky, a snad i někam do ciziny se pojede :)

TwoWheels
TwoWheels napsal 06.02.14 v 18:51

Nazdáár, pěknej svalovec

Petr_TA
Petr_TA napsal 02.01.14 v 19:24 10b.

Moooc pěknej naháč
Super fotky
10b

Drobek64
Drobek64 napsal 24.11.13 v 19:22 10b.

Je to prostě kus krásné motorky

Frenki.S
Frenki.S napsal 25.11.12 v 18:30 10b.

Kosha
Kosha napsal 08.10.12 v 00:24

Pořádná strojovna , spousty km bez nehod.