Kawasaki ER 6F (2007)

Vlastník Brok13
Vloženo 25.6.2012
Aktualizováno 28.10.2012

Má první motorka. Maximální spokojenost. Ideální volba pro začínajícího motorkáře. Po prvních 2 týdnech jsem s motorkou najel přes 2000km ...Po 4 týdnech přes 3500km

První dojmy - První dojmy - velice příjemná motorka s obstojným zátahem od spodu. Úžasná spotřena. Jediné co mi nevyhovuje jsou vibrace od předních planstů.

Jako první motorku jsem se rozmýšel mezi er6-f, er6-n, mt-03 a fz-6. Nakonec zvítězila er6-f. Byla v rámci cenové dostupnosti a také vzdálenostní dostupností tou nejlepší variantou. Hnedka od prvního pohledu jsme si padli do oka a již po první projíždce jsem věděl, že je to to pravé ořechové:) Motorka ma velice pěkný zátah od spodu, krásnou spotřebu (4l/100km), perfektní ovladatelnost, vzpřímený posez, nestandartní design (výfuk, pérování..), prostě naprostá zpokojenost. Jediné co bych motorce vytknul je vibrování předního plexi při nižších rychlostech, které samozřejmě ve velké míře napomáhá fakt dvouválvce. Tento problém se vyskytuje také u kawasaki vesys, který má kolega - takže jsem to z odstupem času nějak překousl.

Petrushe
Petrushe napsal 23.02.14 v 19:57 10b.

jikov
jikov napsal 26.06.12 v 16:34

Krásná kawa,ať dobře slouží.10b

istonbike
istonbike napsal 26.06.12 v 09:43

Super volba živý a dostatečně výkoný 2buch se skvělým zvukem už v základu a což teprve s laďákem do Frýdku 10b s přáním super kilometrů v sedle