KTM 690 SM (2009)

Vlastník jahůd
Vloženo 23.6.2012
Aktualizováno 10.2.2013

Civilní motard. Perfektní podvozek s rámem. Váha a výkon odpovídá civilní verzi. Jedinečný vzhled. Přijatelná spotřeba paliva.

První dojmy - První dojmy jsem měl takové, že sedím konečně na motorce, která je z fabriky dokončená. vše funguje a vše jde donastavit pouze šrubovákem- prostě pohoda. Jedinný horší dojem na mě dělal zvuk motoru, který je pro KTM tipycký. Ale nakonec se ukázalo že je to dobrá motorka s nádhernýma výfukama.

Bezproblémová motorka, která skvěle funguje, má jedinečný design a je neskutečně obratná. Koupil jsem ji s najetýma 2000km tzn skoro novou. Před SM jsem měl Fireblade, takže se mi to zdálo jakože slabé na výkon, jenže jsem se po chvilce přesvědčil, že zábavná jízda není o tom jak motorka jede na rovince, ale jak se s ní zatáčí. Má velmi tuhý rám a účině brzdy. Původně jsem chtěl na motorku dát výfuk RP, ale nakonec jsem se zamiloval do orginálů. Jen se mi zdála v orginál polepech taková tupá, takže se na zakázku vyrobily polepy, protože na tuto motorku nikdo nedělá (tuningové) polepy.

Pogi86
Pogi86 napsal 08.12.15 v 14:32 10b.

Pecka veľmi krásna

shewcza
shewcza napsal 17.05.13 v 14:48 10b.

Ty polepy se moc povedly

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 25.06.12 v 11:31